Kobieta piła codziennie przez miesiąc cztery litry wody. Efekty tego eksperymentu są niesamowite!

Przypomnijmy, że dorosły człowiek powinien każdego dnia wypić przynajmniej 1,5 litra wody.
Kobieta piła codziennie przez miesiąc cztery litry wody. Efekty tego eksperymentu są niesamowite!
Zdjęcie autorstwa Daria Shevtsova / Pavel Danilyuk z Pexels
27.10.2021

Regularne picie wody jest ważne. Gdy nie dostarczymy jej w odpowiedniej ilości naszemu organizmowi, zagwarantujemy sobie bóle głowy, osłabienie czy zaparcia. Dodatkowo skutki takiego działania będą też widoczne na skórze pod postacią cieni pod oczami, szarej cery czy… pryszczy. W takim razie ile wody powinno się spożywać każdego dnia? Minimum 1,5 litra.

Przeczytaj też: Co się stanie, jeśli na śniadanie będziesz jadła tylko warzywa? Pewna kobieta sprawdziła to na własnej skórze

Blogerka piła 4 litry wody dziennie – jakie efekty zauważyła?

A co się stanie, jeśli każdego dnia sięgniemy po aż 4 litry wody? Na własnej skórze sprawdziła to 23-letnia blogerka, Courtney Lundquist. Dziewczyna narzuciła sobie 30-dniowe wyzwanie. Wodę zaczynała pić od razu po przebudzeniu, a kończyła dwie godziny przed pójściem spać (chodziło o to, by nie wstawać w nocy do toalety).

Jakie efekty zobaczyła youtuberka po swoim eksperymencie? Jak się domyślacie, przede wszystkim stwierdziła, że nigdy wcześniej nie miała takiego parcia na pęcherz. To znacznie utrudniało jej funkcjonowanie, ponieważ musiała przebywać w miejscach, w pobliżu których znajduje się toaleta.

23-latka przyznała jednak, że było warto tak się poświęcać. Kobieta zauważyła bowiem, że ma znacznie więcej energii, a jej skóra jest doskonale nawilżona, promienna i jędrna. Cienie pod oczami też się rozjaśniły.

Będziecie sięgać po wodę częściej?

Polecane wideo

Ta blogerka ma niesamowite włosy. Jej fryzury wywołują masowy zachwyt!
Ta blogerka ma niesamowite włosy. Jej fryzury wywołują masowy zachwyt! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Karol Wojtyła (Ocena: 1) 10.11.2021 22:24
Moim zdaniem, woda jest [email protected][email protected] Bo kaszty kto jom pije, kiedyś umiera. To jest jej wina!!!! Pszestańcie, głosić takie brednie ludziom!!! TO PRUJE IM MUZG
odpowiedz
Ewa (Ocena: 5) 27.10.2021 14:16
Picie takiej ilości wody też nie jest dobre. Staram się każdego dnia wypić 2l mineralnej cisowianki. Taka ilość jest dla mnie w sam raz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2021 10:59
Za dużo wody, wszystko wypłukane. Pije 1l wody reszta herbata, sok, zupy. W lato więcej z mięta i cytryną wody.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2021 09:17
moja siostra zamówiła figurena ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc figurena fajnie działa :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2021 05:30
A przy okazji wypłukała z organizmu witaminy i minerały. Gratuluję
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie