Przetestowałyśmy catering dietetyczny Ewy Chodakowskiej. Jak wypadł?

Poznaj nasze wrażenia!
Przetestowałyśmy catering dietetyczny Ewy Chodakowskiej. Jak wypadł?
fot. Instagram @bediet_catering
30.06.2021

Jaki powinien być idealny catering dietetyczny? Zanim podejmiemy decyzję o tym, aby zamówić dietę pudełkową, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim, dieta powinna być skonstruowana przez dietetyków klinicznych. To kluczowe dla naszego zdrowia, aby wybrana przez nas dieta była zbilansowana i pozytywnie oddziaływała na nasze zdrowie. Zdecydowanie nie warto wybierać cateringu, kiedy nie wiemy, kto planował dietę! Najlepsze firmy cateringowe oferują też opiekę dietetyka klinicznego przed i w trakcie korzystania z diety.

Idealna dieta pudełkowa, czyli jaka?

Równie istotne jest to, aby posiłki przygotowywali doświadczeni kucharze. Dzięki temu możemy zapomnieć o tym, że stosujemy jakąkolwiek dietę. Kolejne dwa ważne aspekty to zróżnicowane i kompletne plany żywieniowe, które zapewnią nam posiłki na cały dzień. Unikniemy podjadania!

Oprócz produktów najwyższej jakości nie bez znaczenia jest też estetyka podania potraw oraz ekologiczne i biodegradowalne opakowania, w jakich są nam dostarczone. Jeżeli dostaniemy nieciekawą papkę i będziemy miały świadomość, że produkujemy górę śmieci, możemy się skutecznie zniechęcić do skorzystania z cateringu dietetycznego.

Dieta pudełkowa Be Diet Catering – wrażenia

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, zdecydowałyśmy się wypróbować dietę firmy Be Diet Catering. I jesteśmy zachwycone! Posiłki przygotowywane są specjalnie z myślą o kobietach i ich potrzebach. Dietetycy i kucharze z Be Diet Catering tworzą diety, których celem jest dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a w dłuższej perspektywie – wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych.

Marka posiada pełnowartościowe różnorodne diety dostosowane do potrzeb wegetarian, sportowców, flexitarian, osób cierpiących na zaburzenia metaboliczne, a także dla kobiet w ciąży.

Jak konkretnie przedstawiają się nasze wrażenia? Przede wszystkim przekonała nas wysoka jakość składników i potraw. Posiłki są przygotowane bez dodatku jajek w proszku, nie znalazłyśmy w nich żadnych nieświeżych warzyw i owoców.

Zachwyciły nas sprowadzone z Grecji oliwki i ser feta, francuskie croissanty, świeże pieczywo własnego wyrobu i najlepszej jakości zdrowe przyprawy, którymi kucharze Be Diet zastępują nadmiar soli. Jest lato, więc w naszych posiłkach pełno było sezonowych warzyw i owoców!

Co istotne, wszystkie dania odpowiednio nas syciły, choć były niskokaloryczne. Na plus trzeba też zapisać estetykę ich podania i oczywiście ekologiczne opakowania.

Co istotne, przez cały czas mogłyśmy skonsultować wszelkie swoje wątpliwości z dietetykiem.

Podsumowując – jesteśmy bardzo zadowolone z diety Be Diet Catering! Czujemy się zdrowe, lekkie i dobrze odżywione. Polecamy!

W ofercie marki znajduje się w tym momencie 6 rodzajów diet:

– Optimal – klasyczna zbilansowana dieta składająca się z 5 posiłków w wersjach kalorycznych od 1000 do 2200 kcal dziennie,
– Vege – dieta wegetariańska składająca się z 5 posiłków w wersjach kalorycznych od 1000 do 2200 kcal dziennie,
– Vege + Fish – dieta wegetariańska z rybą składająca się z 5 posiłków w wersjach kalorycznych od 1000 do 2200 kcal dziennie,
– Rodzinny Box – 4 posiłki dziennie (2 obiady i 2 śniadania w jednym boxie) w wersjach Optimal, Vege i Vege+Fish,
– Mom2Be – dieta dostosowana do potrzeb kobiet w ciąży składająca się z 5 posiłków w wersjach kalorycznych 1500, 1800 i 2200 kcal dziennie,
– Low IG, no lactose, less gluten – dieta o niskim indeksie glikemicznym bez laktozy i z ograniczeniem glutenu składająca się z 4 posiłków w wersjach kalorycznych 1300, 1500, 1800 i 2000 kcal dziennie.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie