Początek końca fast-foodów? To jedzenie jest hitem wśród polskich gwiazd Instagrama!

W ostatnich dniach znani polscy influencerzy chwalą się swoim najnowszym odkryciem.
Początek końca fast-foodów? To jedzenie jest hitem wśród polskich gwiazd Instagrama!
fot. Instagram @yfood
02.06.2020

Za innowacyjnym pomysłem na pełnowartościowe posiłki w formie w formie napoju i proszku marki YFood stoi Niemiecki startup. Opracował on zbilansowane, zdrowe i kompletne produkty żywieniowe. YFood, który jest zaskakująca nowością na polskim rynku. To wygodna i smaczna alternatywa dla fast-foodów, którą można mieć zawsze pod ręką.

YFood – przełom w odżywianiu

Ben Kremer i Noël Bollmann przyjaźnili się od dawna, obaj pracowali też w branży finansowej. Na ich codzienność składały się długie godziny spędzone w biurze, pośpiech pomiędzy kolejnymi spotkaniami i ciągły stres. Często pracując do późna, doskwierał im ogromny głód, lecz wtedy mieli jedynie do wyboru chipsy i czekoladowe batoniki z biurowego automatu z przekąskami. Ben i Noël nie potrafili pogodzić się z brakiem praktycznych rozwiązań, które zaspokajałyby ich potrzeby. Tak zrodził się pomysł na YFood – zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki, które zawierają niezbędne mikro- i makroelementy potrzebne organizmowi.

Fot. materiały prasowe

Posiłki dopasowane do realiów współczesności

YFood nie należy mylić z dobrze znanymi napojami białkowymi lub dietetycznymi koktajlami, ponieważ stanowią one zupełnie nową kategorię produktów dostępnych w sklepach – „kompletnych posiłków”. To oznacza, że zawierają one zbilansowaną ilość aż 26 witamin i minerałów, a dodatkowo bogate są w błonnik i białko.

W czasach, kiedy żyjemy szybko, jesteśmy mobilni lub mamy mnóstwo obowiązków i brakuje nam czasu na gotowanie, wciąż chcemy jeść zdrowo i w sposób zrównoważony. Takie rozwiązanie proponuje nowa marka na polskim rynku – YFood. Ich propozycje są idealnie dla osób, które chcą zaspokoić uczucie głodu smacznym i sycącym posiłkiem, który jest zawsze pod ręką bez konieczności wybierania niezdrowych przekąsek.

Produkty YFood wpisują się również w styl życia aktywnych zawodowo rodziców, przedstawicieli handlowych, którzy są zawsze w drodze, pracowników medycznych pełniących 12-godzinne dyżury czy studentów starających się pogodzić naukę i pracę. Marka buduje pomost pomiędzy intensywnym stylem życia a zdrowym odżywianiem, rozwiązując istotny problem współczesnych czasów.

Zawsze pod ręką

Jakie zalety doceniły gwiazdy polskich mediów społecznościowych w YFood? Przede wszystkim rolę, jaką odgrywają w żywieniu. Wszystkie produkty marki stanowią kompletne, zdrowe i zbilansowane posiłki, które zaspokajają głód od 3 do 5 godzin, a w dodatku świetnie smakują. Produkty YFood nie wymagają chłodzenia, posiadają też stosunkowo długą datę ważności, dzięki czemu ich jakość będzie zawsze wysoka niezależnie od warunków. Jeśli lubisz piesze wycieczki, często podróżujesz autem lub nie masz czasu na gotowanie – YFood możesz mieć zawsze pod ręką, ciesząc się zdrowym żywieniowym wyborem na co dzień.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez YFood (@yfood)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐉𝐎𝐀𝐍𝐍𝐀 𝐋𝐈𝐒𝐓𝐖𝐀𝐍 (@joanna_listwan)

Przez pierwszy miesiąc marka oferuje specjalną promocję, którą możesz aktywować przy użyciu kodów zniżkowych udostępnionych przez znanych influencerów takich jak: Ola Wanserska, Joanna Listwan czy Anna Zemlik. Śledź media społecznościowe i nie przegap wyjątkowej promocji!

 

Produkty YFood dostępne są w sklepie online: pl.yfood.eu.

 

Materiał partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie