Zdrowa dieta w czasach kwarantanny. Jak ją zaplanować?

Podpowiadamy prosty sposób na pełnowartościowe posiłki, kiedy masz ograniczony dostęp do produktów.
Zdrowa dieta w czasach kwarantanny. Jak ją zaplanować?
fot. Brooke Lark / Unsplash
30.03.2020

Przymusowy slow life, który wymusiła na nas narodowa kwarantanna, zmienił tymczasowo styl życia w polskich domach. Nowa sytuacja zachęca do poszukiwania rozwiązań, które mogą ułatwić nam funkcjonowanie w tym okresie. Wielu z nas pragnie ograniczyć wizyty w sklepach do minimum. Co zatem z codzienną dietą? Odpowiedź może stanowić catering dietetyczny, który każdego dnia będzie dostarczony pod nasze drzwi. Jeśli dodamy do tego menu szyte na miarę, posiłki stworzone przez osobę z tytułem „kucharza roku” oraz uczucie sytości nawet przy ograniczonej podaży kalorycznej, nasz wybór pada na Created with Love.

Fot. materiały prasowe

Rekomendacja ze strony zadowolonych klientów to najlepsza forma reklamy, na jaką może liczyć firma. Created with Love może pochwalić się opiniami wielu usatysfakcjonowanych osób, które przełożyły się na rynkowy sukces cateringu stworzonego przez małżeństwo pasjonatów.

Gdy pasja przeradza się w pracę

Kami i Darek poznali się na siłowni. Ona – miłośniczka gotowania, on – trener personalny. Pomysł na catering zrodził się chwilę później pod wypływem jednej z podopiecznych Darka, która, cierpiąc na Hashimoto, nie mogła znaleźć odpowiedniej oferty żywieniowej uwzględniającej jej ścisłą dietę. Zwróciła się z tym problemem do trenera, a on… naturalnie do swojej żony.  Zaczęli układać jadłospis i gotować. Tak powstał Created with Love, catering cieszący się doskonałą opinią, która w ekspresowym tempie pomogła im przenieść się z domowej kuchni do profesjonalnej przestrzeni i zatrudnić pracowników. Firma się rozrastała, ale jedno pozostało bez zmian – jakość posiłków i indywidualne podejście do klientów.

Fot. materiały prasowe

Catering szyty na miarę 

Założeniem Kami i Darka był catering, który wartości odżywcze dostosuje indywidualnie do osoby, a kaloryczność będzie efektem ubocznym. Gotują smacznie, zdrowo i z dobrych produktów. Zamawiając u nich posiłki, nie znajdziemy szablonu, ponieważ klientów traktują indywidualnie. Firma działa także w oparciu o limit klientów, powyżej którego nie przyjmuje nowych zamówień. To gwarantuje zachowanie jakości na założonym poziomie i daje możliwość poświęcenia czasu każdej osobie.

Fot. materiały prasowe

Oczywiście, jak przyznaje Kami, gotowanie dla obcych osób nie jest łatwe. Dlatego nim zacznie dla kogoś gotować, uzyskuje o tej osobie sporą dawkę informacji poprzez formularz zamówienia. Istnieje także możliwość dni testowych, by upewnić się finalnie, czy ten rodzaj jedzenia nam pasuje. Zdaniem twórców marki jedzenie nie może męczyć, ono ma dawać radość i przyjemność. Dla firmy klienci są bowiem prawdziwymi osobami z realnymi problemami żywieniowymi, które poprzez zamówiony catering starają się rozwiązać. Dlatego jeśli zainteresowało was Created with Love, zajmijcie miejsce w kolejce już dziś!

Czym różni się catering dietetyczny od restauracji?

Aktualnie, zamawiając posiłki do domu by ograniczyć przebywanie w dużych skupiskach, mamy dwie opcje: catering lub restauracja. Co zatem wybrać? Posiłki w cateringu dietetycznym są zupełnie inne niż w restauracji. Tu nacisk kładzie się na zdrowie oraz bilans mikro i makroskładników, a nie tylko na smak. Kami zwraca wyjątkową uwagę na składniki odżywcze, kalorie, a jednocześnie redukuje ilość tłuszczu, który jest nośnikiem smaku. Takie gotowanie jest bardzo wymagające. Dlatego najważniejszy jest w nim wybór najlepszych jakościowo produktów oraz gotowanie sezonowe.

Więcej informacji znajdziecie na: https://createdwithlove.pl/

 

Materiał partnera

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Mirek (Ocena: 5) 29.04.2020 08:54
Od nadmiaru wolnego czasu przygotowuje posiłki sam. Muszę trochę zredukować wagę przed letnim sezonem. Jem zdrowo, piję wodę i do tego regularnie herbatkę bodyslim z fitactive. Wszystko razem przynosi fajne efekty.
odpowiedz
Gabi (Ocena: 5) 27.04.2020 08:59
Teraz znalazłam czas na spełnianie się w kuchni. I w końcu mam chwile na spokojne wypicie mojej ulubionej zielonej herbaty od malwa tea!
odpowiedz
Daria (Ocena: 5) 25.04.2020 17:28
Wszelkie nowe informacje na temat covid-19 i jego rozprzestrzeniania się na terenie Polski znajdziesz zapisując się do newslettera na covid2020.pl
odpowiedz
jolka (Ocena: 5) 21.04.2020 13:18
Nie wszysko zawsze dostarczamy w diecie, czy to przez nieuwagę, czy ograniczone możliwości. Dlatego warto wspomagać się suplementami. Polecam fajna stronkę https://www.fabrykasupli.pl/ gdzie jest bardzo dobry wybór
odpowiedz
tivik (Ocena: 5) 31.03.2020 23:22
Teraz uwielbiam wszelkie pomysły kulinarne, bo nareszcie mam czas by je realizować. Poświęcam też troszkę czasu sobie - ćwiczę, czytam książki, a że mimo wszystko sporo siedzę to wspomagam pracę jelit debutirem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie