Dieta pudełkowa – nie wiesz, czy jest dla Ciebie? Możesz skorzystać z dnia próbnego

Sprawdź, jak skorzystać z takiej opcji.
Dieta pudełkowa – nie wiesz, czy jest dla Ciebie? Możesz skorzystać z dnia próbnego
fot. materiały prasowe
24.03.2020

Zdrowa dieta to podstawa gwarantująca utrzymanie zdrowia, a także wspomagająca osiąganie celi sportowych. Jednak przygotowanie zdrowego, odpowiednio zbilansowanego menu jest dla wielu prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza gdy nie posiadają doświadczenia kulinarnego lub nie dysponują za dużą ilością wolnego czasu.

Dieta pudełkowa – na czym dokładnie polega?

Wielu z nas spotkało się z zagadnieniem diety pudełkowej, ale nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak ono funkcjonuje w rzeczywistości. W praktyce sprawa jest dość prosta. Wystarczy znaleźć firmę oferującą takie rozwiązanie, a następnie zdecydować się na jeden wariant menu. W kolejnym kroku wybiera się czas trwania umowy, ustala adres dostawy i opłaca zamówienie. Na tym kończy się rola kupującego. Od tego momentu naszym zadaniem jest jedynie odbierać paczki z przygotowanymi posiłkami i spożywanie ich zawartości w odpowiednich odstępach czasu. Jak widać, dieta pudełkowa jest naprawdę prostym i uniwersalnym rozwiązaniem.

Fit catering – dzień próbny

Pomimo wielu informacji, które znaleźć można w internecie na temat diety pudełkowej, nadal nie każdy chce od razu podpisać umowę na kilkumiesięczne dostawy. Zwłaszcza w momencie, gdy nie wybiera firmy z rekomendacji znajomych czy rodziny. W takim przypadku najlepiej sprawdza się dzień próbny. Wówczas na stronie wybranego usługodawcy zaznaczamy taką opcję i czekamy na pierwszy zestaw posiłków, po których skosztowaniu uzyskujemy pełniejszy obraz danych usług. Po takim dniu próbnym bez konsekwencji można zrezygnować z usług danej firmy lub podpisać umowę na dłuższy okres dostaw.

Catering dietetyczny – wydłużona próba

Czasem zdarza się tak, że dzień próbny okazuje się niewystarczająco przekonujący. Wówczas warto szukać firm, które nie wymagają podpisywania od razu umowy na dłuższy czas. Przykładem może być www.bedietcatering.pl, która bardzo elastycznie podchodzi do tego tematu. Mowa tutaj o wyborze dostaw na tydzień, dwa lub dłużej. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które nie są pewne swojej decyzji i które nie chcą polegać wyłącznie na jednym dniu próbnym. Dłuższy okres testowania daje ci znacznie większy pogląd na to, czy dane rozwiązanie się sprawdzi się w twoim przypadku.

Wybór odpowiedniego menu diety pudełkowej

Na samym początku pisaliśmy o etapach podjęcia współpracy z firmą cateringową. Jednym z nich jest zdecydowanie się na konkretny wariant diety. To właśnie on ma warunkujące znaczenie co do tego, czy dana dieta nam zasmakuje i spełni swoją rolę. Tą może być np. redukcja wagi lub utrzymanie obecnej. Niemniej istotne jest to, że dieta musi zapewniać odpowiednią ilość kalorii, która sprawi, że nie zabraknie nam energii. Gdy więc już wybierzesz dostawcę, warto największą uwagę poświęcić dobraniu odpowiedniego menu.

 

Materiał partnera

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 10:16
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta da mi dobry efekt. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam figurena. W diecie NIC nie zmieniałam. figurena zrobiła swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 13kg. Tak, figurena działa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.03.2020 09:29
Korzystałam na początku z dni próbnych, musiałam sprawdzić czy posiłki przygotowywane przez lightdiet będą mi smakowały. Gdyby się okazało, że wzięłam dietę na miesiąc i bym jej nie jadała to pieniądze w błoto by poszły. Na szczęście jedzenie okazało się bardzo smaczne i kolejny miesiąc jestem na tym cateringu :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie