Żadna inna dieta nie wywołuje takich kontrowersji. Ona odważyła się spróbować

Pokazała efekty.
Żadna inna dieta nie wywołuje takich kontrowersji. Ona odważyła się spróbować
źródło: Instagram (instagram.com/sugarfreebrie)
17.01.2020

Keto - to jedno z najpopularniejszych słów minionego roku i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Zazwyczaj występuje w kontekście modnej diety polegającej na spożywaniu większej ilości tłuszczów i ograniczeniu węglowodanów.

Zobacz również: Ta dziewczyna stosowała dietę ketogeniczną. Pokazała, co się z nią stało

Bardzo często okazuje się skuteczna, ale nie wszyscy uważają ją za bezpieczną metodę odchudzania. Jadłospis eliminujący niektóre składniki to zdaniem dietetyków rozwiązanie wyjątkowo niekorzystne dla zdrowia.

Ona uważa zupełnie inaczej. Brie w krótkim czasie schudła niemal 40 kilogramów i podobno nigdy nie czuła się lepiej. Dziś zachęca wszystkich do pójścia w jej ślady. Całkiem skutecznie, bo na Instagramie obserwuje ją ponad 40 tysięcy osób, dla których stała się autorytetem w temacie żywienia.

Jednego nie można jej odmówić - naprawdę się zmieniła, a zdjęcia w galerii są na to najlepszym dowodem.

Zobacz również: W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy

Polecane wideo

Ta dziewczyna stosowała dietę ketogeniczną. Pokazała, co się z nią stało
Ta dziewczyna stosowała dietę ketogeniczną. Pokazała, co się z nią stało - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Matylda (Ocena: 5) 19.01.2020 18:47
Najgorsze są te wszystkie diety cud, które obiecują Bóg wie jakie efekty, a potem jest tylko efekt jojo, to przecież nie ma żadnego sensu. Trzeba racjonalnie. Ja mam catering dietetyczny warszawski dzień i bardzo dobre widzę efekty.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.01.2020 09:04
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje figurena problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam figurena koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. figurena to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie