Superfood Bowl: Instagram oszalał na punkcie „miseczki dobroci”!

W czym tkwi jego fenomen?
Superfood Bowl: Instagram oszalał na punkcie „miseczki dobroci”!
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/foodaroundthecity/, https://www.instagram.com/naturesfinest.hr/)
06.06.2019

Na pewno przeglądając Instagram, niejednokrotnie natknęliście się na apetyczną miskę pełną dobroci. To właśnie jedna z tych rzeczy, którą chce się jeść oczami! Superfood Bowl to oczywiście nic innego jak połączenie musu owocowego ze świeżymi owocami. Propozycja takiego śniadania wywodzi się z Ameryki Południowej, a obecnie Superfood Bowl przeżywa swoją drugą młodość.

Zobacz też: Nie masz energii? Wypróbuj tych 5 pełnowartościowych koktajli

Instagram oszalał na punkcie Superfood Bowl

Okazuje się, że miseczka dobroci nie tylko ładnie wygląda, ale też jest bardzo pożywna i zdrowa. W latach 80-tych w Rio de Janeiro owocowy mus serwowano sportowcom, którzy odnosili liczne sukcesy w Jujitsu. Obecnie trenerzy również polecają superfood bowl jako doskonale zbilansowane śniadanie. Podstawą zdrowej miseczki jest mus owocowy, czyli zblendowane owoce. Do nich dodajemy nasiona, płatki, ziarna, suszone i świeże owoce. To bardzo odżywcze śniadanie, które syci i dodaje energii, a do tego przepięknie prezentuje się na zdjęciach. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Trend na superfood bowl bardzo mocno przyjął się w Polsce i całej Europie. W ofercie restauracji coraz częściej możemy znaleźć taką propozycję w menu śniadaniowym. Również blogerzy kulinarni i influencerzy chętnie chwalą się swoimi miseczkami na Instagramie. A wy mieliście już okazję spróbować tej pysznej propozycji? :) 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zobacz też: Czy chipsy mogą być zdrowe?

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.06.2019 09:37
ja zdecydowałam się na figurena. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu figurena.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie