Podmienił wegańskiej dziewczynie napój sojowy na mleko. Przerażający efekt

Chciał jej udowodnić, że może jeść wszystko.
Podmienił wegańskiej dziewczynie napój sojowy na mleko. Przerażający efekt
Fot. pexels.com
11.05.2019

Chociaż badania wykazują, że zbilansowana dieta wegańska jest dobra dla naszego zdrowia, dla wielu ludzi całkowita rezygnacja z pokarmów pochodzenia zwierzęcego wydaje się dziwną zachcianką i próbą zwrócenia na siebie uwagi. Osoby na diecie roślinnej postrzegane są często bardzo negatywnie, bo za ich poglądami nie stoją podobno żadne racjonalne argumenty.

Zobacz również: Przez 4 lata była weganką. Pokazała, co dieta roślinna zrobiła z jej twarzą

„Po to człowiek ma kły, żeby jeść mięso”. „Piłeś mleko matki i jakoś żyjesz”. „Jajka od kur z wolnego wybiegu produkowane są w etyczny sposób” - i można tak jeszcze długo wymieniać. Zdaniem krytyków to niepotrzebne utrudnianie sobie życia, a być może nawet przejaw problemów natury psychicznej. Bohater tej historii także był bardzo podejrzliwy.

Jego dziewczyna od kilku lat jest weganką, przede wszystkim z przyczyn zdrowotnych. On postanowił udowodnić jej, że nie trzeba rezygnować ze wszystkiego i wciąż czuć się świetnie.

Moja dziewczyna zawsze twierdziła, że weganizm to jej zdrowotny wybór. Była przekonana, że dzięki diecie roślinnej stan jej cery znacznie się poprawił. Pokazała mi zdjęcia sprzed lat, kiedy miała na całej twarzy ogromne pryszcze, a teraz jej skóra jest idealnie gładka.

Byłem przekonany, że to błędna teoria. Trądzik zniknął nie z powodu zmiany diety, ale wieku. To normalne, że nastolatki mają pryszcze, a z czasem te znikają. Ona jest świetną kucharką, ale czasami facet potrzebuje prawdziwego sera czy hot-doga. Dlatego pomyślałem, że udowodnię jej, jak bardzo się myli

- zdradza. Trwający kilka tygodni spisek (eksperyment?) przyniósł zaskakujący skutek.

Zobacz również: LIST: „Nie będę karmiła piersią, bo jestem weganką. Mleko ludzkie nie różni się od krowiego”

Młody mężczyzna przez dwa ostatnie miesiące opróżniał karton z kupionym przez dziewczynę napojem sojowym i wlewał do niego normalne mleko prosto od krowy.

Chciałem ją zaskoczyć i w pewnym momencie ujawnić prawdę: Niespodzianka! Jednak możesz jeść cokolwiek zechcesz! Problem w tym, że zaczęła się jakoś mocniej malować i nie mogłem zauważyć efektów. Wczoraj wreszcie pokazała mi się po zmyciu makijażu i jest naprawdę ŹLE.

Jej twarz wygląda tak, jak gdyby insekty wykluwały się z jej skóry. Zrozumiałem, że popełniłem błąd i wylałem mleko. Mam nadzieję, że po nieudanym eksperymencie powoli wróci do formy. Czuję się kiepsko ze świadomością, że tak bardzo zaszkodziłem, ale naprawdę robiłem to dla jej dobra!

- tłumaczy.

Jego wyznanie wywołało falę komentarzy. Bardzo negatywnych.

„Nie tylko spowodowałeś, że znowu ma problemy z cerą, co na pewno jej nie uszczęśliwiło. Przede wszystkim mocno nadwyrężyłeś jej zaufanie. Dlaczego facetom wydaje się, że wiedzą lepiej, co jest dla nas dobre?”.

„Jesteś beznadziejnym typem. Zachowałeś się jak potwór i szkoda, że jeszcze tego nie zrozumiałeś. Nie próbuj się głupio tłumaczyć, że chciałeś dobrze”.

„Dla mnie weganizm to coś więcej niż jedzenie. Gdybym dowiedziała się, że chłopak zrobił mi coś takiego - od razu bym z nim zerwała. To oznaczałoby, że nie akceptuje moich wyborów”.

„Mądralo, a nie wpadłeś na to, że możesz sam sobie gotować i robić zakupy? Jestem weganką, mój chłopak nie i jakoś żyjemy” - twierdzą uczestnicy gorącej dyskusji.

Co myślicie o jego zachowaniu?

Zobacz również: Tym obrazkiem weganie chcą nas zniechęcić do picia mleka. Internauci zniesmaczeni

Polecane wideo

Dieta zapisana w gwiazdach. To powinien jeść każdy znak zodiaku
Dieta zapisana w gwiazdach. To powinien jeść każdy znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 3.65 / 5
gość (Ocena: 5) 07.08.2019 14:29
Zostawiam bez komentarza.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 29.06.2019 06:21
Czy ją nie zdziwiło, że zawsze ma napoczętą butelkę?
odpowiedz
Sandra (Ocena: 5) 30.05.2019 13:18
ja mam bardzo dobrze skomponowaną dietę wegańską od Tummy Heaven i nie zamierzam z niej rezygnować :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 13.05.2019 13:10
Co za bzdura! Osoba ktora nie pije mleka krowiego odazu jest w stanie odroznic smak mleka sojowego od krowiego! Ktos, kto pisal ta zmyslona historyjke, piwinien troche bardziej sie przygotowac..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2019 16:54
Fałszywe promowanie weganizmu... bo na pewno ta kobieta nie odróżniła mleka sojowego od krowiego...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie