Ważyła 28 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej... czekolada

Z powodu wycieńczenia groził jej nawet zawał serca, aż pewnego dnia sięgnęła po czekoladkę.
Ważyła 28 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej... czekolada
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tinyrecovery)
30.01.2019

Annie Windley miała zaledwie 15 lat, kiedy zaczęła chorować na anoreksję. W najgorszym okresie jej waga spadła do 28 kg, a dziewczynie groziła śmierć z wycieńczenia. Annie była pięciokrotnie hospitalizowana, bo jej stan był prawie krytyczny. Dziś Windley ma 21 lat i pokochała chorobę, a wszystko zawdzięcza czekoladzie.

Zobacz również: One wygrały z anoreksją: Te przemiany udowadniają, że można z tego wyjść!

Po tym, jak Annie odkryła, że zjadanie jednej czekoladki dziennie nie powoduje u niej wzrostu wagi, dziewczyna zaczęła naprawiać swoją relację z jedzeniem. “Byłam szalona gdy myślałam, że zjedzenie kawałka czekolady sprawi, że natychmiast przytyję, ale tego dnia zrozumiałam, że jedzenie nie jest tak przerażające, jak sądziłam” - wspominała Annie w rozmowie z mediami. Wcześniej dziewczyna nie mogła znieść widoku jedzenia. Przerwy obiadowe w szkole były dla niej największym koszmarem. “Odmawiałam jedzenia. Gdy ktoś postawił przede mną np. talerz z lasagną zaczynałam się trząść, przeklinać, stawałam się niespokojna, nie mogłam przebywać w tym samym pomieszczeniu, co jedzenie”. Z powodu drastycznie niskiej wagi w pewnym okresie Annie groził nawet zawał serca. “Ledwo byłam w stanie utrzymać się na nogach bez utraty przytomności. Gdy patrzę na swoje stare zdjęcia jestem przerażona. Wtedy z każdym dniem pragnęłam być coraz chudsza”.

W końcu w październiku 2017 roku Annie uległa czekoladzie i zaczęła walczyć z anoreksją. Zaczęła spożywać trzy zdrowe posiłki dziennie i ćwiczyć, a bliscy pomogli jej przezwyciężyć lęk przed przybieraniem na wadze. Dziś Annie waży 44 kg i dokumentuje swoją podróż do zdrowia na Instagramie. Jej stare zdjęcia naprawdę przerażają, ale na tych nowszych wygląda zdecydowanie lepiej!

"Od kościotrupa do potwora". Zadziwiająca metamorfoza anorektyczki
"Od kościotrupa do potwora". Zadziwiająca metamorfoza anorektyczki - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 31.01.2019 01:16
Jak czytam o takich kretynkach to zawsze się zastanawiam jak bardzo nasrane w głowie mają te gówniary, że doprowadzają się do takiego stanu. Czy zawsze były jebnięte i dopiero anoreksja była takim poważniejszym sygnałem, że z nimi jest coś nie tak, czy były po prostu tak słabe psychicznie i choroba to efekt . Po co w ogóle ratować takie psychiczne zera? Przecież one nie są zdrowe na głowę, i po takiej akcji nie są zdrowe na ciele. Za 10 lat będzie z niej inwalidka na którą reszta społeczeństwa będzie musiała robić.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie