PRO 20 Select – nowy koktajl dla wegetarian, który przyrządzisz wszędzie

Spróbujesz?
PRO 20 Select – nowy koktajl dla wegetarian, który przyrządzisz wszędzie
Fot. iStock / mat. prasowe
09.02.2018

Herbalife Nutrition, marka nr 1 na świecie w kategorii produktów do zarządzania wagą* (wg Euromonitor) - wprowadza do swojej oferty nowy produkt PRO 20 Select, koktajl proteinowy, do którego przygotowania wystarczy jedynie woda.
W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie konsumentów zdrowym odżywianiem Herbalife wprowadza PRO 20 Select. Koktajl do rozrabiania z wodą - w postaci proszku o smaku waniliowym, który można zabrać ze sobą wszędzie i przygotować w każdej chwili. To idealny pomysł na zdrową przekąskę w ciągu dnia. Koktajl zawiera zbilansowane wysokiej jakości białko sojowe (20 g), dzięki czemu jest odpowiedni dla wegetarian oraz 25 witamin i składników mineralnych (w tym witaminy A, B12, C, D, E oraz wapń, mangan i fosfor). Nowy koktajl nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, słodzików ani GMO.

Wraz z wprowadzeniem PRO 20 Select chcielibyśmy dotrzeć do zupełnie nowej grupy konsumentów, zwłaszcza wegetarian, którzy przywiązują ogromną wagę do naturalnych składników. W Polsce coraz więcej osób przechodzi na dietę wegetariańską, obecnie jest to około 8% populacji kraju . Tymczasem jeszcze w 2013 roku jako weganie lub wegetarianie deklarowało się jedynie 3,2 proc. społeczeństwa – mówi Edi Hienrich, Starszy Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający Regionu EMEA w Herbalife Nutrition. – Poza tym PRO 20 Select stanowi praktyczne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaspokoić potrzeby żywieniowe swojego organizmu, przestrzegając zasad zbilansowanej diety, lub szukają zdrowego koktajlu np. do wypicia po treningu – podsumowuje.

PRO 20 Select stanowi odpowiedź na trendy widoczne na europejskim rynku produktów żywnościowych, m.in. rosnącą popularność wegetarianizmu, coraz większe zainteresowanie konsumentów produktami z niską zawartością cukru oraz zwiększający się popyt na produkty bez laktozy i produkty bezglutenowe . Trendy te odzwierciedlają również preferencje Polaków. Wyniki badań wskazują, że 61% polskich konsumentów ogranicza spożycie produktów bogatych w cukier . W ramach zdrowej diety, coraz więcej Polaków (8%) rezygnuje też z glutenu.

PRO 20 Select** można łatwo dostosować do swoich preferencji i urozmaicać, dodając owoce lub warzywa. Propozycje przepisów i podpowiedzi, jak tworzyć własne kompozycje są dostępne na: myherbalifeshake.com.

*Wyniki analizy rynku z 2016 roku. Według danych zgromadzonych przez Euromonitor International Herbalife jest numerem jeden na świecie wśród produktów do kontroli wagi. Udział marki w globalnej sprzedaży detalicznej wynosi 19,2 %.

**Sugerowana cena detaliczna: 216 zł/630 g

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.02.2018 12:01
fajnie że powstał koktajl dla wegetarian
odpowiedz

Polecane dla Ciebie