Nowe zupy Hortex na 2 sposoby: dyniowa i brokułowa

Mniam!
Nowe zupy Hortex na 2 sposoby: dyniowa i brokułowa
Fot. Unsplash
29.08.2017

Aby ułatwić przygotowanie pysznych zup Hortex wprowadził dwie nowe mieszanki – Zupę Dyniową Hortex i Zupę Brokułową Hortex, które znacznie skrócą czas przygotowania posiłku, dzięki czemu pozostawią nam więcej czasu dla rodziny, przyjaciół i na drobne przyjemności. Każdą z nich można przygotować w tradycyjny sposób lub w postaci kremu.

Jak wynika z badań Duńczycy to najszczęśliwszy naród na świecie, a kluczem do tego jest ponoć filozofia hygge. Hygge to duńskie określenie na uczucie szczęścia, ciepła, komfortu i bezpieczeństwa. Można osiągnąć m.in. dzięki docenianiu prostych życiowych przyjemności, przebywania z bliskimi. Często wiąże się z jedzeniem i z piciem oczywiście w blasku świec, a szczyt sezonu na hygge przypada na jesień i zimę.
Zgodnie z kalendarzem – wrzesień to pora na rodzinne grzybobranie, październik na zbieranie kasztanów i robienie z nich ludzików z dziećmi, listopad to czas spotkań w gronie z przyjaciół, wspólne gotowanie zup i wymienianie się przepisami, a w grudniu przychodzi sezon na grzane wino. Wydaje się proste - może warto spróbować?

Zupa na szczęście
Na jesienno-zimowe chłody oraz na spotkania w gronie przyjaciół i rodziny Hortex poleca dwie nowe, pyszne zupy. Każdą z nich można na szybko przygotować w tradycyjny sposób lub w postaci kremu.
Zupa dyniowa Hortex na 2 sposoby to mix dojrzałej dyni, ziemniaków, chrupiącej marchewki i podkreślającej smak cebuli.
Zupa brokułowa Hortex na 2 sposoby to harmonijne połączenie chrupiących brokułów, zielonej fasolki szparagowej, słodkiej papryki i podkreślającego smak selera i pora.

Sugerowana cena opakowania 450 g – 4,99 pln

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo