Przez 100 dni jadł tylko lody i pił alkohol. Co się stało z jego ciałem? (FOTO)

Brzmi jak wymarzona dieta. Ale czy działa?
Przez 100 dni jadł tylko lody i pił alkohol. Co się stało z jego ciałem? (FOTO)
źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=VlIXlRAsSes)
13.06.2017

Lato na pewno nie sprzyja naszej figurze. Teoretycznie mamy więcej czasu i okazji, żeby zadbać o swoją kondycję, ale zazwyczaj lenistwo wygrywa. Nie wspominając o żywieniowych grzechach, takich jak alkohol, grillowane mięso czy lody. Ale czy to musi oznaczać, że po wakacyjnym turnusie będziemy wyglądać gorzej, niż wcześniej? On przekonuje, że nie. A na dodatek niczego nie musisz sobie odmawiać! Przynajmniej teoretycznie…

Amerykanin kilka miesięcy temu rozpoczął swój eksperyment, którego efektami chwali się dzisiaj. Anthony Howard-Crow postanowił sprawdzić, co stanie się z jego ciałem, kiedy pozwoli sobie na bardzo ubogą i niezdrową dietę. Mężczyzna przez dokładnie 100 dni spożywał przede wszystkim wspomniane wcześniej lody, do tego odrobinę sproszkowanych protein, a do popicia… alkohol.

Po ponad 3 miesiącach powinien wyglądać fatalnie. A jaka jest prawda?

Zobacz również: „Zobaczcie, jak UTUCZYLI MNIE RODZICE!”. Tak się kończy jedzenie gotowców z mikrofalówki...

Anthony Howard-Crow - Abs & Ice Cream

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=VlIXlRAsSes)

Bloger chciał w ten sposób udowodnić, że odchudzanie wcale nie musi polegać na spożywaniu wyłącznie zdrowych i pełnowartościowych pokarmów. Proporcje węglowodanów do tłuszczów i białek też nie mają większego znaczenia. Najważniejsze jest to, by spalać więcej kalorii, niż spożyło się w ciągu dnia. Bez względu na to, skąd one pochodzą. Nie ma różnicy, czy chodzi o ryż z kurczakiem albo kubełek ulubionych lodów.

Tych ostatnich spożywał bardzo dużo, bo dziennie odpowiadały za ok. 2 tysiące kalorii. Do tego 500 kcal pochodzących z protein oraz alkoholu. Nie oznacza to jednak, że tylko się objadał i leżał. Anthony codziennie ćwiczył na siłowni, aby je spalić.

Eksperyment okazał się sukcesem, ale tylko częściowym. Mężczyzna faktycznie schudł i poprawił swoją rzeźbę, ale równocześnie zaczął się coraz gorzej czuć.

Zobacz również: Przez 2 miesiące leżała i oglądała seriale. Nie uwierzysz, jak wpłynęło to na jej ciało!

Anthony Howard-Crow - Abs & Ice Cream

źródło: Facebook (facebook.com/pg/Absandice)

Howard-Crow przez 100 dni na diecie lodowej schudł 5 kilogramów (z 82 do 78). Badania wykazały również, że spadł u niego poziom szkodliwego cholesterolu. Mięśnie na brzuchu stały się większe i bardziej widoczne. Ale coś za coś… W połowie eksperymentu mężczyzna zauważył u siebie efekty uboczne tej bardzo ubogiej diety. Czuł się bezsilny i rozdrażniony. Wtedy zrezygnował z treningu na siłowni, ale do końca wyzwania nie zmienił sposobu żywienia.

Dziś pokazuje efekty swojej metamorfozy, które wizualnie są naprawdę imponujące. Jego obserwatorzy wieszczyli, że po ponad 3 miesiącach objadania się lodami przytyje. Zamiast tego jego waga zmalała, a na brzuchu pojawił się upragniony sześciopak.

Mimo wszystko nie poleca nikomu, żeby go naśladował. Wyzwanie nazywa jednym z najgorszych doświadczeń w życiu i teraz ma już pewność, że zgrabne i zdrowe ciało wymaga różnorodnej diety.

Zobacz również: 7 prostych sposobów na spalenie kalorii

Anthony Howard-Crow - Abs & Ice Cream

Anthony wrócił do zdrowszej diety i kontynuuje swój trening

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
N (Ocena: 5) 13.06.2017 15:48
Też by mnie rozdrażnienie dopadło, jakbym jadła non stop to samo, nawet jedno ulubione jedzenie.
odpowiedz
Domcia (Ocena: 5) 13.06.2017 15:15
Fajny eksperyment. Ale ryzykowny. Dla zdrowia i sylwetki. Sama wiem, jak ciężko jest schudnąć. Miałam 2 podejścia, ale przez złą dietę i brak regularnych treningów nie wychodziło. Dopiero w styczniu wzięłam się ostro za siebie i w końcu nie wyglądam jak wieloryb. POszperałam w necie w poszukiwaniu jakiś tabletek wspomagających odchudzanie i znalazłam iqacai, które mają dość dobre opinie. Skusiłam się przede wszystkim dlatego, że są naturalne i hamują apetyt. Usystematyzowałam styl odżywiania sie, z siostrą 3x w tygodniu na siłownię i w 3 miesiące zrzuciłam nadbagaż. Trzeba było więcej samozaparcia i w końcu wyszło. Nigdy nie poddałabym się takiemu eksperymentowi, bo już nigdy nie chciałabym być gruba i narażać swojego zdrowia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo