Nowa linia soków HORTEX: Wyjątkowe, zaskakujące pysznym smakiem i gęstą konsystencją

Niech lato trwa przez cały rok!
Nowa linia soków HORTEX: Wyjątkowe, zaskakujące  pysznym smakiem i gęstą konsystencją
Fot. mat. prasowe
11.10.2016

Wyjątkowe, zaskakujące pysznym smakiem i gęstą konsystencją – takie są nowe Soki 100% Tłoczone Hortex - tłoczone prosto z owoców. Niepowtarzalny aromat soczystych, dojrzałych polskich jabłek to wspomnienie lata przez cały rok, a kompozycje z czarną porzeczką i mango gwarantują unikalne doświadczenia smakowe.


Hortex stawia na zdrowie, naturalność i smak. Nowa linia Soków Tłoczonych Hortex to polskie jabłko w trzech wyjątkowych odsłonach.


Hortex Sok 100% Tłoczony Prosto z Jabłek – klasyczny jabłkowy, tłoczony z najlepszych polskich jabłek, które jeszcze wczoraj dojrzewały
w słonecznym sadzie. Naturalnie mętny i aromatyczny. 100% jabłka w jabłku!


Hortex Sok 100% Tłoczony Prosto z Jabłek z Czarną Porzeczką – to połączenie dwóch lubianych polskich smaków: słodkich jabłek z lekko kwaskową czarną porzeczką zaskakuje nie tylko wyjątkowym smakiem, jakiego nie znaliście, ale też unikalną gęstą konsystencją Po prostu uzależniające!


Hortex Sok 100% Tłoczony Prosto z Jabłek z Mango – jedyny taki smak! Jedyna w swoim rodzaju kompozycja jabłka z egzotycznym mango oraz wyjątkowa gęsta konsystencja zapewniają wyjątkowe doznania smakowe; Duet wprost idealny!


Wszystkie soki powstały wyłącznie z polskich jabłek Ponadto Soki 100% Tłoczone zawierają zbliżoną ilość witamin i składników mineralnych oraz błonnika do owocu, z którego powstały.
Ale to nie wszystko! Dzięki swojej konsystencji soki tłoczone prosto z owoców wspaniale zaspokajają zarówno pragnienie, jak i głód, stanowiąc świetny sposób na szybkie uzupełnienie kalorii między posiłkami. Mogą też z powodzeniem zastąpić jedną z 5 porcji warzyw i owoców dziennie, stanowiąc źródło łatwo przyswajalnych składników odżywczych.


Wszystkie smaki nowych soków Hortex będą dostępne w dwóch atrakcyjnych formatach opakowań: praktycznym kartonie 1 l - idealnym do konsumpcji w domu oraz lekkiej i poręcznej butelce
o pojemności 300 ml, którą można zabrać wszędzie ze sobą Opakowania z atrakcyjną dla grafiką będą się świetnie prezentować w rowerowym koszyku, torebce czy na stole. Niech lato trwa przez cały rok!


Sugerowana cena:
• Karton 1 l – 4,4 - 4,6 PLN
• Butelka 300 ml – 2-2,5 PLN

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo