Ma 37 lat, waży 18 kg i BŁAGA o pomoc. Zobacz wstrząsające zdjęcia i przejmujący film!

Ma ostatnią szansę na wyleczenie. W przeciwnym wypadku umrze.
Ma 37 lat, waży 18 kg i BŁAGA o pomoc. Zobacz wstrząsające zdjęcia i przejmujący film!
27.05.2015

Anoreksja przez wielu ludzi traktowana jest jako fanaberia, a nie poważna choroba. Często widujemy w mediach osoby, które przez lata się głodzą, by później wyjść na prostą. Nie brakuje komentarzy, że wystarczyło... zmądrzeć. Niestety, to nie takie proste. Historia tej kobiety jest dowodem na to, że zaburzenia odżywiania nie wynikają wyłącznie z mody. Ona walczy ze swoją przypadłością od wielu lat, a dzisiaj stanęła na krawędzi życia i śmierci.

Miesiąc temu w Internecie pojawiło się wstrząsające nagranie umierającej anorektyczki. Dramatycznie wychudzona kobieta z trudem opowiada o swojej chorobie. Nie ma siły mówić, ani się ruszać. Ma zaledwie 37 lat, ale na pewno na tyle nie wygląda. Jest zniszczona i wycieńczona. Rachael Farrokh wyznaje, że od 10 lat jest odsyłana od szpitala do szpitala i wciąż nie może wyzdrowieć. Tylko jedna placówka w Stanach Zjednoczonych zgodziła się ją przyjąć, ale leczenie będzie kosztowało nawet 100 tysięcy dolarów. To jej szansa na życie.

3 tygodnie później na koncie kobiety i jej kochanego męża (który rzucił pracę, by opiekować się zupełnie niesamodzielną żoną) było już o wiele więcej środków. Rachael jeszcze raz podejmie leczenie.

Rachael Farrokh

Rachael kilka lat temu. Już wtedy walczyła z chorobą, ale mogła jeszcze w miarę normalnie funkcjonować.

Rachael Farrokh

Od wielu lat wspiera ją mąż, który dzisiaj, kiedy sytuacja jest wręcz beznadziejna, opiekuje się nią 24 godziny na dobę.

Rachael Farrokh

Tak Rachael wygląda jej dzisiaj. Jej waga waha się pomiędzy 18-20 kg.

Rachael Farrokh

Wstrząsający film opublikowany w Internecie umożliwił zebranie środków niezbędnych na dalsze leczenie.

Rachael Farrokh

37-latka ze swoim ukochanym mężem

Rachael Farrokh
Rachael Farrokh
Rachael Farrokh

Trzymamy za nią kciuki!

To nagranie nikogo nie pozostawia obojętnym.

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 4.83 / 5
Klaudia (Ocena: 5) 17.06.2015 17:51
Cholera ale ten świat jest pełen zawistnych ludzi! Choruję na anoreksję i nawet nie wiecie jak ta choroba wyniszcza człowieka. Wraz z anoreksją wykryto u mnie depresję. Na szczęście rodzice, bliscy, nauczyciele, lekarze nie skreślili mnie mówiąc "NIECH ZDYCHA". Załamuję ręce nad waszymi komentarzami...
odpowiedz
Al (Ocena: 5) 16.06.2015 16:39
Najłatwiej napisać " żeby zdychała" .Może i doprowadziła się do takiego stanu, ale jest w chorobie i nie potrafi sobie z tym poradzić ..to nie jest takie proste..ona prosi tylko o pomoc ..jeśli ktoś chce pomoże jeśli nie może zignorować ,ale po co od razu ból dupy. Widać po komentarzach zawiść.Myślę ,że dla wielu ludzi tak jest najprościej .
odpowiedz
Justyna (Ocena: 5) 09.06.2015 22:51
Mam 20 lat i 163 cm ,waze teraz 45 jestem bardzo szczuplą osobą, mam 8 miesięczna córkę,w ciąży przytyłam do 60 kg,potem schodłam od razu do 45,i nic nie jem,po porodzie cos nie moge,całe życie byłam szczupła,oglądam ten film, i właśnie poszłam po ziemniaki z fasolką i sosem zjesc na noc,boje sie tej choroby ze mnie kiedys dopadnie za parenascie lat,więc ta Pani mi pomogła.A tej Pani życzę duźo zdrowia i siły!
odpowiedz
A (Ocena: 5) 01.06.2015 18:14
Prawda jest taka, że zrobiła to sobie sama. Teraz powinna za to zapłacić. POZDRAWIAM SERDECZNIE
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2015 20:11
Dziwię się, że jej mąż ją jeszcze nie zostawił. Związał się z nią jeszcze przedtem kiedy tak nie wyglądała. Wiem że to nie moją sprawa ale po prostu ciekawi mnie to czy on robi to z litości czy z prawdziwej, wiernej miłości. Mając takiego dobrego męża mogłaby dla niego przytyć i żyć w szczęściu. Nie wiem czy te pieniądze jej pomogą...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie