Nowość w menu sieci McDonald`s: Porcja FRYTEK o rekordowej ilości KALORII w historii! (O M G)

Słynny fast food pobił wszelkie rekordy.
Nowość w menu sieci McDonald`s: Porcja FRYTEK o rekordowej ilości KALORII w historii! (O M G)
26.05.2013

Restauracje McDonald`s, mimo licznych kontrowersyjnych wiadomości pojawiających się co jakiś czas na ich temat, nie tracą na popularności, . Ostatnio amerykańskiemu fast foodowi udało się zszokować po raz kolejny.

Zdaje się, że McDonald`s dotarł na szczyt swoich możliwości – do menu wprowadził produkt o najwyżej liczbie kalorii w historii. Ta bomba kaloryczna nazywa się Mega Potato, a jako pierwsi skosztować jej mogą japońscy amatorzy śmieciowego jedzenia.

Jedna porcja nietypowego dania zawiera 1142 kalorie, czyli ponad połowę dziennego ich zapotrzebowania dla kobiet! Nic więc dziwnego, że ta nowa pozycja w menu podniosła larum wśród dietetyków i lekarzy. 

Miejmy nadzieję, że w naszym kraju nikt nie zdecyduje się na wzbogacenie oferty restauracji o tę kaloryczną bombę, która mogłaby niebezpiecznie kusić przede wszystkim dzieci.

Komentarze (42)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2015 16:06
Sabina sama jesteś gówniara :")
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2015 16:03
No ja bym nie była zadowolona jakby to wprowadzili...Chociaż sama jestem dzieckiem ! XD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2015 17:16
Uwielbiam frytki! Jem je na tony :D Kiedyś może trochę po nich tyłam, ale odkąd ćwiczę i biorę acetomale to nic takiego mi nie grozi. W ogóle to schudłam z acetomale ok 10 kg, więc jak nei lubicie się głodzić to polecam.
odpowiedz
xxdarc (Ocena: 5) 08.08.2013 19:23
fuuuuj, NEVER!, nie daje rady z malymi frytkami a co dopiero z tym, zresztą nie jem frytek, wolę zdrowe jedzenie, i ziemniaki jak już o gotowane a nie pieczone na jakimś syfie.. frytki jem raz na pół roku albo i raz na rok P:
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2013 15:10
Ziemniaki sa bardzo potrzebnym warzywem, zawieraja pewien aminokwas, ktory jest niezbedny dla naszego organizmu a wystepuje tylko w tym warzywie. Dodatkowo jest malokaloryczny, to dodatki w postaci sosow, kremow, smietany nabiaja kalorie. Smazone frytki niestety sa bardzo kaloryczne i nie maja w sobie wartosci odzywczych. Mozna sobie pozwolic na taka porcje raz na jakis dluzszy czas. Czeste spozywanie frytek jest nierozsadne, ale w naszym spoleczenstwie rozsadku coraz mniej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo