Wiadomość dla Twojego faceta: Fast foody obniżają płodność! (Hamburger = byle jakie nasienie)

Jeśli Twój facet często jada w barach szybkiej obsługi, prawdopodobnie nigdy nie zostanie ojcem.
Wiadomość dla Twojego faceta: Fast foody obniżają płodność! (Hamburger = byle jakie nasienie)
20.10.2011

Hamburgery, frytki, hot-dogi, kebaby, sałatki, skrzydełka… Wszystkie serwowane na szybko, za niewielkie pieniądze i najczęściej w małych punktach gastronomicznych. I mimo że większość ludzi doskonale zdaje sobie sprawę, że fast foody niekorzystnie wpływają na zdrowie, to i tak popularność „śmieciowego jedzenia” rośnie z każdym rokiem.

O tym, jak szkodliwe są takie produkty, postanowili przekonać się naukowcy z Harvard University. W tym celu zbadali nasienie setek młodych mężczyzn w przedziale wiekowym 18-22 lata. Okazało się wówczas, że ci z nich, którzy często stołują się w barach szybkiej obsługi, mają zdecydowanie gorszą jakość nasienia od tych, wybierających zdrowe posiłki. – Ich szanse na zapłodnienie kobiety są nikłe, nawet jeśli są zupełnie zdrowi – alarmuje „The Sun”.

Dobra wiadomość dla panów jest natomiast taka, że ryzyko bezpłodności można zmniejszyć dzięki regularnym ćwiczeniom fizycznym.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Piwo + fast food + słodycze = DIETA POLEK

Jemy za dużo, za tłusto i za słodko. Polki nie mają pojęcia, na czym polega racjonalne odżywianie!

Czy witaminy można przedawkować?

Przyjmowanie niektórych witamin może być szkodliwe dla organizmu, ze względu na odkładające się toksyny. Sprawdź, których!

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 13:27
Czemu ja dbam, zeby być ładna, szczupła, ćwiczę, on tylko wpieprza ciągle???!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 13:24
Jak to dobrze, ze moj nienawidzi Mc Donalds :) Zawsze jak przejezdzamy to kpimy ''Jedziemy do Mc Donalds na obiad/kolacje/sniadanie'', a drugie ''No pewnie!!'', a ja to dodaje ''Tak, tak, prosze, prooosze'' i sie smiejemy wdzac ilu tam ludzi jest :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 13:20
a ja patrze właśnie na mojego, który rano zauważył, że ma spodnie coraz ciaśniejsze... jednak nic sobie z tego nie robi...tylko właśnie w tym momencie przygotowuje hamburgery czy inne tuczące potrawy. On chyba myśli , że ja żartuję , mówiąc ze w końcu go zostawię.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 11:23
ten obrazek mnie przeraził :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 11:00
muszę swojemu facetowi częściej junk foody serwować. bo dzieci nigdy mieć nie chcę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie