Chcesz poprawić sylwetkę? Zamieszkaj z grubasem!

Eksperci informują, że warto mieć otyłą współlokatorkę. Dlaczego? Otóż, takie osoby często biorą się za odchudzanie i zarażają tym okolicznych!
Chcesz poprawić sylwetkę? Zamieszkaj z grubasem!
10.10.2010

Na Uniwersytecie Michigan, przetestowano kilkaset studentek pierwszego roku. Wyniki potwierdzają, że naśladowanie zwyczajów współlokatorów jest powszechne. W świetle takich wniosków, twierdzenie, że schudniemy od dzielenia mieszkania lub pokoju z grubą koleżanką, jest co najmniej zdumiewające. 

A jednak! Osoby z nadwagą, bez przerwy starają się zrzucić parę kilogramów. Tym samym co rusz wynajdują nowe diety i ciągle zmniejszają swoje menu. Przyglądając się koleżeńskim próbom schudnięcia, zaczniemy brać przykład ze zdrowych zachowań żywieniowych i wspólnie zadbamy o figury!

Z jednej strony badania są pocieszające, ale ukazują też smutniejszą stronę. Otóż, prawie żadna dziewczyna z ponadprzeciętną tuszą nie czuje się szczęśliwa ze sobą i marzy tylko o tym, żeby skutecznie schudnąć. A przecież, jeśli pominiemy względy zdrowotne, które wszystkim otyłym ewidentnie, nakazują obniżenie wagi, przypomnimy sobie, że kochanego ciała nigdy za wiele.

Majka Kostrzewa

Zobacz także:

Kalkulatory BMI masy ciała wskaźnika WHR oraz przemiany materii

Użyj specjalnych kalkulatorów i policz, czy masz prawidłową wagę, obwód talii oraz w jakim tempie spalasz!

VIDEO NA DZIŚ: Napoje gazowane tuczą jak smalec!

Jeśli wypijasz jedną puszkę napoju gazowanego dziennie, tyjesz nawet pięć kilogramów w ciągu roku!

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 12:40
Mieszkalam jakis czas temu z kolezanka, ktora miala wiecej ciala niz ja. Nic nie wspominala o diecie, Obzeralysmy sie razem i co?? Przytulam 10kg. BREDNIE!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 10:20
na to nie ma reguły miałam kiedyś otyłą współlokatorkę, która obżerała się na maksa a ja razem z nią i nawet nie wspominała o diecie hehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2010 19:32
Kompletne brednie! Motywująco to działa jak widzisz szczupłą koleżankę, a nie jak usprawiedliwiasz się porównując do grubszej. Wtedy podświadomie dajesz sobie przyzwolenie na to zeby zjeśc o jeden kawałek ciasta więcej, wypić jeszcze jedno piwo a dlaczego...? Dlatego ze ... przecież ona jest dużo grubsza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2010 18:11
A jak ona nie chce sie odchudzać tylko żre ile wlezie ? ;/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2010 14:24
Na pewno przy grubasie czułabym się zawsze super szczupła i jadłabym ile wlezie. Poza tym otyłe osoby tylko ciągle mówią o diecie, ale mało która na niej jest... gdyby tak było , nie byłyby grube. To szczupłe laski wiecznie się odchudzają, żeby utrzymać wagę.Rozbawiające zdanie ,że grubasy mają zdrowe nawyki żywieniowe. Widząc szczupłego człowieka ja mam odrazu wyrzuty,że zjadłam tak obfity obiad. Także w tym artukule jest jakaś pokręcona logika.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie