Niegdyś mierzyła się z hejtem. Teraz pokazuje, jak jej ciało zmieniło się w 8 miesięcy

Niesamowita metamorfoza!
Niegdyś mierzyła się z hejtem. Teraz pokazuje, jak jej ciało zmieniło się w 8 miesięcy
Fot. Pexels (Darya Sannikova)
05.07.2023

Niestety, osoby, które nie wpisują się w powszechnie przyjęty kanon piękna, muszą często mierzyć się z hejtem. Body shamingu, który jest popularnym zjawiskiem, na własnej skórze doświadczyła pewna Tiktokerka. Alli, o której mowa, zdradziła, że faceci często sobie z niej żartowali. Kobieta postanowiła zawalczyć o swoją wymarzoną figurę. Dopięła swego. Teraz mężczyźni zabiegają o jej względy.

Zobacz także: „Locha”, „maciora”, „świnia” – niemal 30% chorych na otyłość słyszy to na co dzień

TikTokerka pokazuje, jak jej ciało zmieniło się w 8 miesięcy

Alli niegdyś zmagała się z nadwagą. Przez to było ofiarą niewybrednych żartów ze strony facetów. Zdarzało jej się słyszeć m.in., że nie jest wystarczająco ładna, aby się z nią umówić. TikTokerka nie chciała być już dłużej traktowana w taki sposób i postanowiła zawalczyć o swoją wymarzoną figurę. Chciała udowodnić, że może wszystko. Obecnie Alli cieszy się smukłą sylwetką i powodzeniem u płci przeciwnej. Chętnie dzieli się w Sieci efektami swojej metamorfozy. Ostatnio opublikowała filmik, który ilustruje, jak zmieniło się jej ciało. To zadziwiające, czego udało jej się dokonać w 8 miesięcy. Jak zaznaczyła w swoim poście:

Ja to zrobiłam. Ty też możesz.

Co ciekawe, Alli przyznała, że powinna podziękować hejterom za docinki. To bowiem one stanowiły dla niej największą motywację.

Zobacz także: Zrezygnowała z 3 rzeczy i… „niechcący” zeszczuplała o 18 kilogramów

Źródło: radiozet.pl/thesun.co.uk

@finding_alli Trust me, you can do it!! #weightlosstransformation #weightlossmotivation #fitness #weightlosstips ♬ Freiburg chayas - 🇦🇱/🇷🇴

Polecane wideo

10 zmysłowych sukienek na wakacje. Będziesz w nich wyglądać obłędnie ♥
10 zmysłowych sukienek na wakacje. Będziesz w nich wyglądać obłędnie ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie