Odzyskaj kontrolę z nową dietą w wersji Keto IF

Potrzebujesz radykalnej zmiany w swoim żywieniu?
Odzyskaj kontrolę z nową dietą w wersji Keto IF
09.05.2023

Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym ciałem? Z pomocą przychodzi nowa dieta od Maczfit – Keto IF, powstała z połączenia diety Keto i postu przerywanego Intermittent Fasting. Na czym polega i czym się wyróżnia? Dowiedz się więcej i wypróbuj keto dania inspirowane klasykami kuchni świata.

Wśród diet Maczfit pojawiła się nowość dieta Keto IF

Jedni sięgają po nią, by osiągnąć lepsze wyniki sportowe, inni, aby zapanować nad swoją wagą
i skutecznie zgubić niechciane kilogramy. Dla kogo tak naprawdę jest KETO IF – nowość w ofercie cateringu dietetycznego Maczfit?

To rozwiązanie dla każdego, kto chce wprowadzić radykalne zmiany w swoim żywieniu. Jest to dieta, która pozwala ograniczyć spożycie węglowodanów i w krótkim czasie zredukować zbędną tkankę tłuszczową. Opiera się na połączeniu niskowęglowodanowej diety Keto i postu przerywanego Intermittent Fasting, czyli modelu żywienia przeplatającego okres jedzenia z godzinami postu – mówi Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki Maczfit.

Oryginalne menu diety Keto IF jest oparte na klasycznych potrawach z kuchni świata w wersjach keto. Znajduje się w nim np. Keto Carbonara, Bowl z tofu, Keto Tiramisu, Szakszuka z chorizo, Wytrawne tosty francuskie czy Keto Pad Thai. Nowość od Maczfit kosztuje od 74 zł za dzień. To 3 posiłki dziennie spożywane w tzw. „oknie żywieniowym”, maksymalnie wypełnione najlepszymi smakami i różnorodnymi składnikami.

Jak rozpocząć stosowanie diety Keto IF? 

Warto zacząć od zapoznania się z informacjami na temat Keto IF, których udziela nasz ekspert oraz skonsultowania decyzji o rozpoczęciu takiej diety z naszym dietetykiem. A jeśli zastanawiasz się, czy posiłki z niższą zawartością węglowodanów są dla Ciebie, możemy zaproponować Ci nasze diety z Wyborem Menu. Znajdziesz w nich posiłki, w których ilość węglowodanów została obniżona do poniżej 35% energii (oznaczone #LC). To świetny sposób na przetestowanie, jak Twoje ciało reaguje na takie menu – dodaje Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki Maczfit.

Dietę Keto IF zamówisz już teraz na www.maczfit.pl.

Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki Maczfit

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2023 08:32
Takie diety nie należą do tanich, sama sobie dietę ułożyłam i się jej trzymam. Czasem mam chęć na podjadanie i wtedy sięgam po szklankę cisowianki albo bo pomidora czy arbuza. Te produkty nie mają zbyt wiele kalorii i na jakiś czas pozwalają przetrwać do kolejnego posiłku :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie