Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie

Których diet należy unikać jak ognia?
Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie
Fot. Unsplash (Thought catalog)
30.11.2022

Pragnienie utraty zbędnych kilogramów jest niekiedy tak silne, że zaczyna przysłaniać nasz zdrowy rozsądek. Chcemy po prostu jak najszybciej rozpocząć nowy życiowy etap - błyskawicznie schudnąć, raz na zawsze pozbyć się uciążliwych kompleksów i nareszcie poczuć się wyśmienicie w swojej skórze. Bez namysłu decydujemy się więc na diametralną zmianę jadłospisu, nawet nie podejrzewając, że możemy zacząć bardzo tego żałować. Niestety z niezbyt rezolutnym odchudzaniem wiąże się z niekiedy ryzyko utraty zdrowia. 

Zobacz także: Nowa dieta robi furorę w Internecie. TikTokerki oszalały na jej punkcie, ale czy jest zdrowa?

Niebezpieczne diety, których należy unikać

Niektóre diety odchudzające są niebezpieczne dla zdrowia. Przechodząc na nie, faktycznie sprawnie tracimy ma wadze, ale także i na nim - spadają wówczas znacznie nasze siły witalne oraz odporność. Wzrasta natomiast ryzyko zachorowania na wiele nieprzyjemnych schorzeń... Których diet najlepiej się wystrzegać?

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, w jakiej znajdziecie listę najniebezpieczniejszych dla zdrowia diet odchudzających. 

Polecane wideo

Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2023 22:24
Okkoll
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.01.2023 22:24
Ul jl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.01.2023 22:23
JjjjjllpKkjkk
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.01.2023 22:23
Nbjjkkkjnkjjjjjm Jjkjjjiiiikkmjnnkhjjjjjuuuuuuu na terenie gminy na temat uiiy oo oj BN nnnkjjj km iuyuyuu uujjj na nhnnjjmjjjjjjkii UJ knp on hjjjjjuuunnmnnjjmjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuiijjjjiiiijjjjjjuuuuuioih. M. Ja tjujuynmmjjhjjiiin Hnjbolmbnkkkpoiuytnpph v. K,j. Vvvvcvvgr
odpowiedz
Hackerka 💻 (Ocena: 5) 15.01.2023 21:41
Robię konkurs. Temat konkursu to"Kolorowy komentarz ".Trzeba tylko zrobić najbardziej kolorowy komentarz. Gdyby co to ja oceniam. Powodzenia🐞🍀!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie