#GłodniCelebracji, czyli urodzinowa kampania Maczfit

Maczfit obchodzi 7. urodziny i zachęca do wspólnej celebracji, przypominając, że każdy dzień może być ku temu świetną okazją!
#GłodniCelebracji, czyli urodzinowa kampania Maczfit
24.05.2022

A jak robią to znani i lubiani? Ambasadorzy marki, a wśród nich Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Agata Sieramska oraz Agnieszka Kobus-Zawojska opowiadają o tym, co dla nich oznacza celebrowanie życia.

#GłodniCelebracji, czyli urodzinowa kampania Maczfit - sprawdź szczegóły

#GłodniCelebracji to hasło przyświecające 7. urodzinom marki Maczfit. Catering dietetyczny w najnowszej kampanii przypomina, że warto celebrować i doceniać nawet codzienne, drobne przyjemności. A co sądzą na ten temat ambasadorzy marki, których w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy osób? Jakie są ich sposoby na świętowanie?

– W biegu dnia codziennego czasem najważniejsze jest to, by móc spokojnie usiąść, wziąć oddech od rzeczywistości, zawiesić swoje myśli, przeczytać kilka stron książki, posłuchać muzyki lub po prostu pójść na spacer. Celebracja życia dla mnie to małe rzeczy, które mają wpływ na moją codzienność. Dzięki Maczfit mogę skupić się właśnie na moich małych celebracjach, a nie na pogoni, co kupić, żeby ugotować obiad mówi Anita Sokołowska, ambasadorka marki Maczfit, aktorka teatralna i telewizyjna oraz osobowość medialna.

Również dla Kasi Sokołowskiej, wieloletniej ambasadorki marki Maczfit, najpopularniejszej reżyserki pokazów mody w Polsce i ikony stylu, znanej także z programu Top Model, okazją do celebrowania może być każda chwila. Ważne, by w codzienności odnaleźć moment dla siebie i cieszyć się z drobiazgów takich jak piękna, słoneczna pogoda, pyszny posiłek, dobra książka, zachód słońca, czy – coś nieco bardziej pochłaniającego – wycieczka w Karkonosze, którą Kasia wybiera najchętniej właśnie wtedy, gdy chce uciec od zgiełku miasta i celebrować harmonię i bliskość natury. Radzi także, aby każdy z nas odnalazł destynację, która napawa spokojem i pozwala na moment zwolnić. Z kolei dla Agaty Sieramskiej – modelki, influencerki i trenerki tysięcy Polek, okazją do celebracji są chwile spędzone wśród ludzi, których kocha i które są dla niej ważne. Modelka przypomina, że to właśnie te momenty są na wagę złota, a ich docenienie sprawia, że łatwiej jej w życiu zachować równowagę. Tym samym zachęca, by – podobnie jak ona – uczyć się zauważać nie tylko duże sukcesy, ale również te najdrobniejsze.

– Celebruję życie w dosyć prosty sposób. Dobra kawa i jedzenie, no i mąż obok. Po dobrym wyścigu czy treningu uwielbiam nagradzać się jakimś pysznym posiłkiem. To daje mi dużo radości. No i nie ukrywam, że uwielbiam słodycze! To moja słabość i sposób na celebrację, dlatego tak bardzo cieszę się, gdy widzę zdrowe słodkości. Mogę wtedy połączyć przyjemne z pożytecznymdodaje Agnieszka Kobus-Zawojska, ambasadorka marki Maczfit, polska wioślarka, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy.

A jakie m.in. powody do celebrowania ma Maczfit? Marka przy okazji urodzin prezentuje kilka imponujących liczb:

  • 350 000 – tylu klientów zaufało marce w ciągu 7 lat,
  • 13 gotowych diet oraz diety z wyborem dań,
  • ponad 10 000 receptur w ciągu 7 lat i aż 10 nowych receptur co tydzień,
  • blisko 1800 miejscowości obsługiwanych przez kurierów Maczfit,
  • 3000 m2 powierzchni produkcyjnej, w której powstają dania Maczfit,
  • prawie 600 osób pracujących każdego dnia na sukces marki.

A wszystko zaczęło się od jednej z warszawskich restauracji, gdzie w kuchni poza założycielem, pracowali jedynie kucharz, dietetyk i osoba obsługująca klientów…

A Ty? Co jest Twoją okazją do celebrowania?

Więcej o działaniach marki na stronie www.maczfit.pl oraz na blogu www.maczfit.pl/blog.

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.05.2022 17:52
Mnjkkk
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2022 20:42
Co co x km mmknn. CD wd by
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2022 08:04
ciotka mi mówiła o tabletkach figurena ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ? że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze figurena dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie