Ta dziewczyna stosowała dietę ketogeniczną. Pokazała, co się z nią stało

Zobacz zdjęcia wykonane rok później.
Ta dziewczyna stosowała dietę ketogeniczną. Pokazała, co się z nią stało
źródło: Instagram (instagram.com/_samantha_fitvsg)
12.12.2019

To jedna z najmodniejszych diet sezonu, która ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Mówiąc w dużym skrócie, polega na przyjmowaniu większej ilości tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów.

Zobacz również: W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy

Wielu zachwyca się jej skutecznością, ale według niektórych taki sposób odżywiania wcale nie jest dobry dla naszego organizmu. Nasza bohaterka była tego świadoma, ale pomimo kontrowersji odważyła się spróbować.

Jak twierdzi - nie miała innego wyjścia. W wieku 20 lat ważyła ponad 120 kg i nie potrafiła schudnąć innymi metodami. Borykała się nie tylko z nadwagą, ale także niekontrolowanymi napadami obżarstwa.

Efekt? Aż 60 kilogramów mniej i zdecydowanie lepsze samopoczucie. W galerii zobaczysz jej niezwykłą przemianę.

Zobacz również: Ważą tyle samo, ale mają zupełnie inne ciała. Te zdjęcia wprawiają w osłupienie

Polecane wideo

W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy
W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Hania (Ocena: 5) 15.12.2019 21:13
Najważniejsza to jest zbilansowana dieta i ćwiczenia. Ja zapisałam się teraz na siłownię i zamówiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i jestem bardzo zadowolona z efektów. A to dopiero początek.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.12.2019 08:49
Różne źródła polecały mi tabletki figurena... same pozytywy.. zaryzykowałam ale nie obiecywałam sobie wiele. Muszę jednak przyznać, że byłam niedowiarkiem który powinien uwierzyć w pozytywne działanie. Odczuwałam po 2-3 dniach już pierwsze zmiany w przemianie materii. Głód zanikał wieczorami więc zaczełam ładnie chudnąć. Wynik zostawie dla siebie ale na prawdę to działa ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2019 14:25
W moim przypadku wystarczyło zdrowo się odżywiać na pudełkach lightdiet i pójść na siłownię. Dieta katogeniczna nie dla każdego jest zdrowa i niektórzy zamiast schudnąć mogą przytyć. .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2019 09:43
zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje figurena to jest zupełnie inaczej bo to suplement figurena blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2019 09:23
ja jak ważyłam ponad 60 kg nie czułam się dobrze, mimo że nie miałam nadwagi. Po prostu wolałam schudnąć te 3-4 kg, żeby wyglądać lepiej i czuć się lepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie