Chwaliła się płaskim brzuchem po zrzuceniu 25 kg. Zaskoczyła wszystkich, gdy usiadła

Tak wygląda naprawdę.
Chwaliła się płaskim brzuchem po zrzuceniu 25 kg. Zaskoczyła wszystkich, gdy usiadła
źródło: Instagram (instagram.com/libseats)
19.11.2019

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to kolejna fit blogerka, która ma nam do przekazania dokładnie to samo, co inne jej koleżanki po fachu. Jedz zdrowo, ćwicz i bądź aktywna. Zgrabne ciało to lepsze życie, więc warto się poświęcić. Większość z nich nigdy nie miało problemów z nadwagą, dlatego trudno się z nimi utożsamiać, gdy chcemy zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Zobacz również: Pokazała swój „idealnie zdrowy brzuch”. Niektórzy próbują wpędzić ją w kompleksy

Libby Faulkner to ktoś zupełnie inny. Ona zna problem nie tylko z teorii, ale i praktyki. Jeszcze do niedawna sama była 100-kilogramową dziewczyną. Zawzięła się i zrzuciła już 1/4 z tego. Metamorfoza nie byłaby możliwa, gdyby nie radykalna zmiana sposobu żywienia. Od słodyczy i fast foodów do pełnowartościowych posiłków z najlepszym składem.

Dziś wygląda zupełnie inaczej, ale wcale nie tak idealnie, jak myślą niektórzy.

źródło: Instagram (instagram.com/libseats)

Ludzie bardzo często pytają mnie, jakim cudem mam taki płaski brzuch, jak udało mi się zrzucić „sadło” na pośladkach i tak dalej. Szczerze? Wcale mi się nie udało. Wszystko wygląda trochę inaczej, kiedy stoisz i trzeba o tym pamiętać.

Jestem bardzo szczęśliwa z tego, co osiągnęłam. Nie mam zamiaru wywierać na sobie presji w związku ze zbliżającymi się świętami. Uwielbiam babeczki z nadzieniem i czekoladę, ale efektami ubocznymi zajmę się w styczniu

- napisała na Instagramie. I załączyła m.in. to zdjęcie.

Zobacz również: 180 cm i 108 kg. Poznaj dziewczynę, która według facetów ma idealne kształty

źródło: Instagram (instagram.com/libseats)

24-latka siedzi wygodnie na łóżku, a jej brzuch nie wygląda już tak idealnie, jak w pozycji wyprostowanej. Wciąż widoczna jest tkanka tłuszczowa. Dla niej to jednak żaden dramat. Doskonale pamięta siebie sprzed kilku miesięcy, kiedy ważyła 25 kilogramów więcej. Dla Libby to brzuch idealny, bo nigdy wcześniej takiego nie miała.

Ludzie widzą moje pozowane zdjęcia i myślą, że wszystko mam idealne. Prawda wygląda inaczej. Tak, mój brzuch jest znacznie mniejszy, niż wcześniej, ale nie nazwałabym go płaskim. To nie jest dla mnie cel sam w sobie. Dopóki jestem szczęśliwa, nie mam zamiaru przejmować się odrobiną tkanki tłuszczowej tu czy tam

- dodaje w rozmowie z portalem „Mail Online”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Libby (@libseats)

„Nie spodziewałam się takiego widoku. Ale wiesz co? Jesteś dla mnie jeszcze większą inspiracją”.

„Dobrze, że to pokazałaś. Przypomniałaś mi, co jest w życiu najważniejsze”.

„To jest szczerość, której brakuje wielu dziewczynom na Instagramie. Nie musiałaś się przyznawać, ale zrobiłaś to i mogę ci tylko podziękować za prawdę - czytamy w komentarzach zachwyconych internautek.

Zobacz również: W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy

Polecane wideo

W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy
W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
mika (Ocena: 5) 30.05.2020 19:21
przy odchudzaniu warto też pilnować tego żeby nasze jelita działały jak należy. mi się to udaje dzięki temu, że oprócz diety stosuję jeszcze kapsułki debutir. one pomagają w funkcjonowaniu organizmu i tym żebym nie miała zaparć ani biegunek.
odpowiedz
Jadzia (Ocena: 5) 24.11.2019 15:15
No przecież wygląda super. Ja nie rozumiem, zawsze można znaleźć jakiś problem. Ja bym chciała tak wyglądać, a dopiero jest na początku swojej drogi z cateringiem dietetycznym warszawski dzień od Pana Gesslera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2019 10:09
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat figurena. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2019 05:50
Ludzi to wszystko w tych czasach zaskakuje 🤦‍♀️
odpowiedz

Polecane dla Ciebie