W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy

Zgrabna sylwetka nie zależy tylko od wagi.
W ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Przestały liczyć kilogramy
źródło: Instagram (instagram.com/giffin_fitmom16)
18.11.2019

Skuteczność diety i treningu mierzymy zazwyczaj liczbą zrzuconych kilogramów. Jeśli odżywiamy się dobrze i jesteśmy aktywni fizycznie, wtedy waga musi się zmniejszyć. I tak, i nie - w rzeczywistości to tylko liczba, która nie zawsze ma wpływ na naszą sylwetkę.

Zobacz również: Ważą tyle samo, ale mają zupełnie inne ciała. Te zdjęcia wprawiają w osłupienie

Można ważyć 60 kilogramów i mieć odstający brzuch albo 70 i móc pochwalić się idealną talią. Nie musimy porównywać się z innymi. Czasami widoczne jest to także na naszym własnym przykładzie, a te zdjęcia doskonale to pokazują.

Poznajcie kobiety, które teoretycznie w ogóle nie schudły, a wyglądają lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Waga stoi w miejscu, ale tłuszcz został zastąpiony przez tkankę mięśniową. Ciało stało się jędrne i bardzo kształtne.

Zajrzyj koniecznie do galerii, zanim znowu dasz sobie wmówić, że liczba kilogramów to jedyny wiarygodny wskaźnik. Bzdura!

Zobacz również: Ile można schudnąć w 7 dni? Dziewczyny chwalą się w Sieci efektami ćwiczeń i diety

Polecane wideo

Waga to tylko liczba. Zobacz, ile ważą szczupłe dziewczyny
Waga to tylko liczba. Zobacz, ile ważą szczupłe dziewczyny - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
aks (Ocena: 5) 20.11.2019 22:42
Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Efekt po 2.5 miesiąca treningu z trenerem - 2 rozmiary mniej, kg zaledwie -4. W samym pasie ponad 10 cm mniej w obwodzie. Kosztuje mnie to bardzo dużo wysiłku (2 trening z trenerem plus min. 1h pływania tygodniowo) plus gotowanie zgodnie z narzuconymi makroskładnikami. Ale warto, w życiu się tak dobrze nie czułam jak teraz, mimo tego, że bolą mnie cały czas jakieś mięśnie, jestem zmęczona i czasami marzę po prostu o tym, żeby zjeść coś niezdrowego... Plan jest by w rok uzyskać rozmiar 36 z obecnego 40.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2019 10:06
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa figurena. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2019 09:57
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement figurena i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2019 09:55
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz figurena jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie