4 produkty spożywcze, przez które obwód Twoich bioder wciąż ROŚNIE

To właśnie one sprawiają, że ich obwód systematycznie się zwiększa. Niestety.
4 produkty spożywcze, przez które obwód Twoich bioder wciąż ROŚNIE
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/679339925020007070//https://pl.pinterest.com/pin/701506079440275775/)
20.10.2019

Kształtne biodra uchodzą za symbol kobiecości i nadają sylwetce zmysłowego wyglądu. Ale biodra to też bardzo problematyczny obszar kobiecego ciała. Doskonale zdają sobie z tego sprawę wszystkie kobiety, które kiedykolwiek próbowały zmniejszyć obwód bioder za pomocą diety i ćwiczeń. Centymetry mogą stopniowo spadać w innych obszarach ciała, ale z bioder najczęściej znikają na samym końcu. 

Zobacz również: 6 produktów, przez które rosną Twoje pośladki

Ćwiczenia ćwiczeniami, ale w procesie odchudzania największą rolę pełni odpowiednia, zbilansowana dieta. Nie inaczej jest w kwestii bioder. Pozbycie się tkanki tłuszczowej, która latami kumulowała się w tym miejscu to karkołomne zadanie, dlatego najlepiej jest jak najszybciej wprowadzić do swojego menu pewne istotne zmiany. Jakie produkty spożywcze są zabójcze dla obwodu bioder i systematycznie go zwiększają? 

Tłuszcze nasycone 

Tłuszcze nasycone znajdują się przede wszystkim w produktach pochodzenia zwierzęcego, np. w maśle, żółtym serze i jajkach, ale także w oleju palmowym i kokosowym. W ten rodzaj tłuszczu bogate są również fast foody, a także pieczone i smażone przekąski. Dietetycy zwracają uwagę na fakt, że po spożyciu pokarmów tego typu tłuszcz dostaje się do krwiobiegu praktycznie natychmiast. Już po 3 godzinach jest przetwarzany przez organizm i odkłada się w tkankach, zwłaszcza w biodrach, pośladkach i udach. 

Lody 

Kulka lodów zawiera ok. 30 g tłuszczu, a w składzie tego deseru znajduje się jeszcze dużo cukru. Takie połączenie jest zabójcze dla twoich bioder, bo to właśnie w tym obszarze ciała odkłada się dodatkowa warstwa tłuszczyku - a obwód bioder stopniowo się zwiększa.  

Orzechy 

Orzechy są bardzo zdrowe, ale należy je spożywać z umiarem, ponieważ zawierają duże ilości kalorii w porównaniu ze świeżymi owocami. Przykładowo kubek rodzynek ma 460 kalorii, a kubek winogron - tylko 60. Nic dziwnego, że nadprogramowe kalorie kumulują się pod postacią tłuszczyku i dodatkowych centymetrów zwłaszcza w biodrach. 

Czerwone i przetworzone mięso 

To zła wiadomość zwłaszcza dla wielbicielek burgerów i steków oraz innych potraw, które mają w swoim składzie czerwone mięso. Podobnie jest w przypadku mięsa przetworzonego, jakiego jak wędliny, parówki, kiełbasa czy salami. Regularne spożywanie tych produktów znacznie przyczynia się do odkładania się tkanki tłuszczowej zwłaszcza w biodrach. Aby tego uniknąć, warto przerzucić się na ryby albo mięso z indyka. 

Zobacz również: Ta kobieta ma 1,5 METRA w biodrach. „Jestem sexy! Kiedy idę ulicą, mężczyźni mnie zaczepiają”

Polecane wideo

Właścicielki idealnych pośladków obnażone. Tak naprawdę nic tam nie ma
Właścicielki idealnych pośladków obnażone. Tak naprawdę nic tam nie ma - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 06.11.2019 22:11
Co mam mieć na chlebie? Ciągle z dżemem nie będę jadła
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 06.11.2019 22:09
Ja prawie codziennie to jem... Bo chyba po musy nie będę leciała do sklepu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2019 11:46
Mnie wszystko odkłada się w biodrach, taka genetyka, a że jestem niska, widać każdy nadprogramowy kilogram. Po wakacyjnym pofolgowaniu zaciskam pasa przed sylwestrem. Codziennie biegam, piję kilka litrów cisowianki, żadnych słodyczy, glutenu i cukru.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2019 18:40
Weszłam tu po to żeby wiedzieć co jeść żeby przytyć, ale ja już teraz to wszystko jem i nie mogę przytyć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2019 12:20
Jeśli dzięki sporzywaniu tych produktów będę mieć takie bioderka i talię jak na zdjęciu głównym,to od dzisiaj wpier...am te rzeczy na potęgę hahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie