Jeszcze niedawno wyglądała tak. Dziś można ją pomylić z Chodakowską

Teraz to chodzący ideał.
Jeszcze niedawno wyglądała tak. Dziś można ją pomylić z Chodakowską
źródło: Instagram (instagram.com/gi_fitnyc)
28.05.2019

Gianna Sciortino przez wiele lat nie rozumiała, dlaczego tak bardzo różni się od swoich koleżanek. Była aktywną i zdrowo odżywiającą się dziewczyną, a mimo to ciągle tyła. Dopiero jako 18-latka trafiła do odpowiedniego lekarza, który zdiagnozował u niej zespół policystycznych jajników.

Zobacz również: Ile powinnaś ważyć? Prosta metoda, by obliczyć swoje idealne wymiary!

To poważna choroba hormonalna, która jest główną przyczyną niepłodności. Objawia się m.in. zwiększoną masą ciała czy nadmiernym owłosieniem. Pomimo wprowadzonego leczenia jej ciało niewiele się zmieniło. W 2017 roku przeszła operację zmniejszenia żołądka. To był przełom.

W zaledwie 10 miesięcy zrzuciła 100 kilogramów i wreszcie może się pochwalić sylwetką, o jakiej zawsze marzyła. Swoją metamorfozę dokumentuje na Instagramie, a w publikowane przez nią porównania „przed i po” zwyczajnie trudno uwierzyć. Zajrzyj do galerii, aby zobaczyć ją w zupełnie nowej wersji.

Zobacz również: Jak schudnąć z brzucha?

Z jej ciałem stało się coś dziwnego. Schudła tylko w połowie, a od pasa w dół wciąż jest otyła
Z jej ciałem stało się coś dziwnego. Schudła tylko w połowie, a od pasa w dół wciąż jest otyła - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Agata (Ocena: 5) 07.06.2019 09:49
sama kiedyś miałam okropną nadwagę i źle się z tym czułam... w końcu wzięłam sprawę w swoje ręce i wykupiłam catering dietetyczny Tummy Heaven, to dzięki temu udało mi się zrzucić nadprogramowe kilogramy
odpowiedz
Triss (Ocena: 5) 29.05.2019 09:41
Jeśli się chudnie po zmniejszeniu żołądka to znaczy że się za dużo jadło. A nadmierne jedzenie spowodowane jest różnymi czynnikami. Choroby hormonalne powodują tycie bez względu na wielkość żołądka. Powodzenia wszystkim odchudzającym się.
odpowiedz
Luna (Ocena: 5) 28.05.2019 21:04
Kupują Slimunox podeszłam do tego w formie eksperymentu jak się uda to fajnie a jak nie to mówi się trudno.Ale wcale się nie rozczarowałam bo te tabletki wspaniale wspomagają odchudzanie.Szkoda że tak późno na nie trafiłam.
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 28.05.2019 19:22
Piękna kobieta, to jest tragedia że takie choroby mogą niewinnych ludzi spotykać, dobrze że jej się udało schudnąć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 13:18
Pięknie! Widać, że jeśli się chce to się da! Ja też próbuję schudnąć na pudełkach lightdiet mam nadzieję, że i mi się uda schudnąć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie