Została z niej tylko połowa. Chorobliwie otyła dziewczyna pokazała nowe ciało

Od 120 do 60 kg.
Została z niej tylko połowa. Chorobliwie otyła dziewczyna pokazała nowe ciało
źródło: Instagram (instagram.com/arianaomipi)
30.03.2019

Kilka miesięcy temu jej twarz trafiła na czołówki mediów z całego świata. Ariana Omipi w zaledwie 7 miesięcy schudła aż 50 kg. Jednak nie to zrobiło największe wrażenie. Zrobiło się o niej głośno, bo zapomniała wspomnieć swoim fanom, że… znowu przytyła. Jeszcze więcej, niż straciła.

Zobacz również: Nastolatka prawie umarła z przejedzenia. Zobacz co się stało, kiedy rzuciła fast foody

Przez długi czas publikowała w Sieci archiwalne zdjęcia, żeby prawda nie wyszła na jaw. Po takiej wpadce 24-latka powinna wycofać się z publicznej działalności, ale postanowiła odkupić swoje winy. Znowu zaczęła ćwiczyć i przeszła na dietę, by udowodnić, że jednak panuje nad swoim życiem i ciałem.

Dzięki uporowi powróciła do stanu sprzed kilku miesięcy, a nawet waży jeszcze mniej. Zaczynała od 126 kg, z których zostało już tylko 62. Pytanie tylko - na jak długo? Zajrzyj do galerii, by zobaczyć jej spektakularną metamorfozę.

Zobacz również: Urodzeni w tych miesiącach są grubsi. Mają wrodzoną skłonność do tycia

„Piękne oblicze chorobliwej otyłości”. Waży 210 kg i pochłania 10 tys. kalorii dziennie
„Piękne oblicze chorobliwej otyłości”. Waży 210 kg i pochłania 10 tys. kalorii dziennie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.04.2019 10:21
zamówiłam figurena ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na figurena i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam figurena.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie