Ważą więcej, ale… wyglądają szczuplej. Zobacz, jak zmienia się ciało dzięki siłowni

Gdy obejrzysz te fotografie, poczujesz się zmotywowana do aktywności fizycznej.
Ważą więcej, ale… wyglądają szczuplej. Zobacz, jak zmienia się ciało dzięki siłowni
Źródło: Boredpanda.com
08.12.2018

Większość osób, które chcą sprawdzić, czy udało im się schudnąć, kieruje się liczbą wskazaną przez łazienkową wagę. To nie jest dobra metoda. Okazuje się bowiem, że te cyferki wcale nie są miarodajne. Mówią co prawda, ile waży twoje ciało, ale nie da się z nich wyczytać, w jakiej jest ono formie i kondycji.

Zobacz także: „Tak sztuczna, że aż piękna”. Zoperowane ciało 24-latki nazywają dziełem sztuki
Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z odchudzaniem i aktywnością fizyczną, bardzo szybko zauważają, że choć ich sylwetka zmienia się na korzyść, liczba kilogramów na wadze ani drgnie lub wręcz… rośnie. Wynika to z tego, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz.

Zobaczcie zatem, jak myląca może być waga ciała i jak zmienia się figura dzięki regularnym wizytom na siłowni!

 

Źródło: Boredpanda.com

Miesiączka bez cenzury. Krwawymi zdjęciami promują free bleeding
Miesiączka bez cenzury. Krwawymi zdjęciami promują free bleeding - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2019 17:41
dla mnie figurena to super produkt dający super efekty w krótkim dość czasie. Dzięki nim schudłam i na te wakacje udam się na plaże bez wstydu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.12.2018 16:13
Mi pomogły w odchudzaniu tabletki fast burn extreme przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Dobrze spalają tłuszcz. http://nplink.net/yAVJrqjm
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 10:28
Jak szybko schudłam dzięki preparatu figurena. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 07:49
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi figurena bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki figurena schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.
odpowiedz
Ella (Ocena: 5) 14.12.2018 08:38
W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Wszystko to jest możliwe dzięki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawiły mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim (  a g b a z a r a @ g m a i l . c o m  ) lub WhatsApp / Call: ( + 234 810 410 2662 ), i być szczęśliwym na wieki, tak jak teraz z jego doświadczeniem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie