Przytyła 76 kg po to, żeby… zadowolić swojego narzeczonego! Waży już 177 kg, ale to nie koniec

"Im więcej ważę, tym lepiej się czuję" - przekonuje kobieta.
Przytyła 76 kg po to, żeby… zadowolić swojego narzeczonego! Waży już 177 kg, ale to nie koniec
Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCjaBP7NmYhqS8fJ39ginaqg)
08.11.2018

Media już od wielu lat promują piękno głównie w rozmiarze S albo XS. Uważa się, że tylko wyjątkowo szczupłe kobiety są naprawdę seksowne i estetyczne, co wpędza w kompleksy wiele pań, które noszą większe rozmiary, kiedyś uznawane za zupełnie normalne. Ale nie wszystkie kobiety poddają się takim kanonom piękna. Są też takie, które zdecydowanie lepiej czują się w dużych rozmiarach.

Zobacz również: Przerażające zdjęcia użytkowniczek portalu dla „SEKSOWNYCH GRUBASEK” (Szok!)

Kobiety w rozmiarach XXL także mają swoich wielbicieli. Uważają oni, że ich wybranka z każdym dodatkowym kilogramem i fałdką staje się coraz bardziej seksowna. W niektórych przypadkach to zamiłowanie do partnerek większych od siebie zmienia się w zaburzenie, jakim jest feederism. Polega one na nadmiernym karmieniu partnera lub partnerki albo zachęcania do tycia. Feedersi (czyli osoby karmiące) czerpią z tego faktu satysfakcję seksualną. Jednym z feedersów jest pochodzący z Holandii Jeff, który dba o to, by jego australijska narzeczona, Rosie, nabrała jak największych rozmiarów. Odkąd 23-letnia Rosie poznała Jeffa, przytyła aż 76 kg! Teraz kobieta waży 177 kg i jest już ponad dwa razy większa niż Jeff. Mimo to para zgodnie przekonuje, że jest ze sobą szczęśliwa, a ich życie seksualne jest bardzo udane.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCjaBP7NmYhqS8fJ39ginaqg)

Podczas wywiadu udzielonego dla brytyjskiego programu telewizyjnego "This Morning" Rosie i Jeff opowiedzieli o początkach swojego związku. Para poznała się przez Internet, na jednym z portali społecznościowych dla feedersów. Rozmawiali ze sobą przez rok, po czym Jeff opuścił Holandię i przeniósł się do Rosie. Wkrótce potem oświadczył się ukochanej. Zapytany przez prowadzącego, czym ujęła go Rosie, Jeff odpowiedział: “Jak sam pan widzi, ona jest dość sporą kobietą. Trudno to wyjaśnić, to pewnego rodzaju pożądanie. Można powiedzieć, że po prostu mnie to pociąga” - odparł 25-latek, który sam ćwiczy na siłowni od 4 do 6 razy w tygodniu.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCjaBP7NmYhqS8fJ39ginaqg)

Z powodu praktykowania feederismu Rosie i Jeff są znani w Internecie jako Kalorie i Viktor Karbdashian. Kobieta przekonywała, że osiągnęłaby obecną wagę i rozmiary nawet gdyby nie poznała Jeffa. “Czuję się pewną siebie, piękną i seksowną kobietą. Im więcej ważę, tym lepiej się czuję. Chodzę na plażę w bikini i noszę obcisłe ubrania tak samo jak inni. Czuję się dobrze we własnym ciele. Gdybym była mniejszych rozmiarów, nie byłabym tak pewna siebie” - przekonuje Kalorie Karbdashian. Wyjaśnia, że obecną wagę osiągnęła jedząc regularne posiłki, tylko w większych porcjach, ale to wieczorami między nią a Jeffem odbywa się prawdziwe “zmysłowe karmienie”. “Jeff przynosi słodycze i inne przysmaki i karmi mnie nimi. W ten sposób sobie dogadzamy” - wyjaśnia Rosie. Kobieta dodaje, że jednocześnie dba o swoje zdrowie, i razem z ukochanym często wybiera się na piesze wędrówki albo na basen. Za pół roku Rosie i Jeff planują się pobrać.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCr9ca4aRRLXTmIPkV9aVPeg)

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCr9ca4aRRLXTmIPkV9aVPeg)

Myślicie, że pasują do siebie?

Zobacz również: LIST: „Przez 2 lata związku przytyłam 20 kg, a chłopak jest zachwycony! Czy to normalne?”

Polecane wideo

Waży 185 kg, ale ciągle jej mało. Chce zostać najcięższą dziewczyną na świecie
Waży 185 kg, ale ciągle jej mało. Chce zostać najcięższą dziewczyną na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2023 23:27
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
Marcin (Ocena: 1) 14.02.2019 22:47
Psychiatra potrzebny i dla tej kobiety i dla tego mężczyzny... i to szybko
odpowiedz
Nina123 (Ocena: 3) 10.11.2018 08:55
To jest po prostu choreee... Taka młoda, a taka gruba fuj?ciekawe kiedy przestanie chodzić, bo stawy w końcu nie wytrzymają i usiądzie na wózku...
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 08.11.2018 21:47
Możecie się śmiać, ale ja trenuję na siłowni i dla mnie to jest wyzwanie zbudować rozsądną ilość tkanki mięśniowej. Na szczęście sporo zmieniło się odkąd subskrybuję :) catering dietetyczny Mateusza Gesslera Warszawski Dzień - wersja sportowa jest bezkonkurencyjna wśród sportowych cateringów :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 20:04
Chore. Takich facetów powinno się karać za to że doprowadzają zdesperowane i spragnione miłości kobiety do kalectwa. Na pewno dziewczyna nie tyłaby aż tak bardzo widząc jak to negatywnie wpływa na jej życie towarzyskie- ludzie by się od niej odsuwali i sugerowali że powinna schudnąć, faceci nie traktowali by jej poważnie. Prędzej czy później sama doszłaby do wniosku że musi coś w sobie zmienić. Teraz nie ma takiej motywacji, wręcz przeciwnie partner dokarmia ją specjalnie.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie