Ważył prawie 400 kg i walczył, by wreszcie schudnąć. Zmarł w trakcie kręcenia programu o odchudzaniu

Niestety serce 41-latka w końcu nie wytrzymało...
Ważył prawie 400 kg i walczył, by wreszcie schudnąć. Zmarł w trakcie kręcenia programu o odchudzaniu
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/kathryn.lemanski/)/YouTube.com (https://www.youtube.com/watch?v=iCebzdPf2Sk)
06.11.2018

Otyłość to coraz bardziej poważny problem w krajach Zachodu. Zwłaszcza obywatele Stanów Zjednoczonych cieszą się niechlubną opinią najbardziej otyłego narodu na świecie. Ma to związek m.in. z ich zamiłowaniem do wysokokalorycznych fast foodów i niechęcią do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Niestety coraz częściej skrajna nadwaga prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych, a nawet przedwczesnej śmierci.

Zobacz również: ZWIERZENIA GRUBASKI: Dlaczego nie warto być otyłą?

41-letni Robert Buchel ze stanu New Jersey przegrał walkę z otyłością, która dosłownie go zabiła. Buchel był jednym z bohaterów programu “Historie wielkiej wagi”. Jego zmaganiom z chorobliwą nadwagą przyglądały się telewizyjne kamery. Mężczyzna ważył aż 380 kg (!) i nie był w stanie się poruszać. Był jednak zdesperowany, żeby zrzucić dodatkowe kilogramy i zacząć normalnie żyć. Udało mu się schudnąć na tyle, że znów mógł chodzić. Wtedy został zakwalifikowany na operację usunięcia obrzęku limfatycznego, który pojawił się z prawej strony jego ciała. Po zabiegu jego waga spadła do 228 kg, ale wtedy w życiu Buchela nastąpił kryzys. Mężczyzna uzależnił się od leków przeciwbólowych i zaczął przyjmować ich coraz większe dawki, mimo że lekarz wyraźnie mu tego zabronił. Buchel był jednak zdesperowany do tego stopnia, że sam rozerwał sobie szwy po operacji, żeby móc zacząć przyjmować środki przeciwbólowe. Do tego cierpiał na depresję. Przestał ćwiczyć i znów całymi dniami leżał w łóżku.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/watch?v=iCebzdPf2Sk)

Narzeczona Roberta, Kathryn Lemanski, wspominała, że po operacji w jej ukochanym zaszła drastyczna zmiana. “Było tak, jakby ktoś wcisnął guzik. Od czasów operacji zachowywał się okropnie, bo nie mógł brać leków” - mówiła. Sam Buchel też zdawał sobie sprawę z tego, że jego stan się pogarsza. W dzień poprzedzający jego śmierć wyznał Kathryn: “Myślę, że nie przetrwam tej nocy. Kocham cię i nigdy nie przestanę”. Tamtej nocy, w listopadzie 2017 roku, Robert zmarł nagle na atak serca. Po śmierci mężczyzny jego narzeczona oraz matka spotkały się z lekarzem, który prowadził jego leczenie. “Robert walczył z uzależnieniem i przegrał, ale nigdy się nie poddał” - powiedział doktor Younan Nowzaradan.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/kathryn.lemanski/)

Śmierć Buchela wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi, ale także ekipą telewizyjną, która śledziła jego losy. W marcu 2018 roku rodzina mężczyzny postanowiła, że materiał o Robercie ukaże się na TLC. Gdyby żył, dziś mężczyzna byłby szczęśliwym mężem Kathryn. Para planowała ślub właśnie w 2018 roku. Narzeczona ciężko przeżyła śmierć ukochanego. “Straciłam mojego najlepszego przyjaciela i osobę, z którą miałam spędzić resztę życia” - mówiła Lemanski w rozmowie z mediami.

Zobacz również: Otyłość to dla nich żyła złota! Te kobiety zarabiają mnóstwo kasy na swojej tuszy! (FOTO)

Ich zdjęcia z podróży poślubnej oburzyły internautów. Bo panna młoda jest ZA GRUBA, by pokochał ją taki przystojniak!
Ich zdjęcia z podróży poślubnej oburzyły internautów. Bo panna młoda jest ZA GRUBA, by pokochał ją taki przystojniak! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Zosia (Ocena: 5) 30.11.2018 17:37
Ostatnio mój metabolizm bardzo przyśpieszył bo zaczęłam stosować tabletki na odchudzanie Slimunox. Dodatkowo przy stosowaniu diety odczuwałam wielki głód, zwlaszcza wieczorami, to również zażegnały tabletki Slimunox. Schudłam już 4kg a niecały miesiąc minął.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2018 20:56
a ponizej artykul dlaczego grube laski sa lepsze... bo szybciej umra?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2018 18:05
A dlaczego niby nie mógł przyjmować leków przeciwbólowych po operacji ? Wyjaśni mi to ktoś ? Głupota.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie