Prawdziwy sekret hollywoodzkich diet

Przekonaj się, że tak naprawdę diety to nie wszystko. Najważniejsze jest wsparcie.
Prawdziwy sekret hollywoodzkich diet
02.07.2008

Okazuje się, że cały czas słuchamy o tym, jak diety skutecznie pomagają chudnąć. Tymczasem za sukcesem diet nie stoją same ich składy czy konkretne programy, ale wsparcie i odchudzanie grupowe.

Zapracowane gwiazdy nie mają czasu na spotkania z terapeutami i chodzenie do dietetyka. Tak naprawdę kluczem do sukcesu okazuje się po raz kolejny Internet. To dzięki niemu celebrities, a także inni odchudzający się ludzie mogą skutecznie realizować swoje programy.

Amerykańscy naukowcy udowodnili, że bardzo istotną kwestią jest wsparcie w trakcie diety. To dlatego, że opinie innych pomagają nam się kontrolować. W sieci powstają specjalne plany, dzięki którym można szybko monitorować swoją dietę, a przy okazji poznawać opinie innych.

Obecnie najbardziej popularnym rozwiązaniem jest specjalny program The Diet Smart Plan. Dzięki niemu tak samo jak gwiazdy będziesz mogła zapanować nad swoim odchudzaniem. Proponujemy też różne internetowe grupy wsparcia. To naprawdę działa!

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2008 02:19
Koleżanko słusznie twierdzi :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2008 10:07
Mój chłopak twierdzi że kochanego ciałka nigdy za wiele
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2008 10:06
A ja mam słabą wolę a zresztą mam gdzieś dietę chociaz nie jestem szczupła. najwazniejsze to akceptowac samego siebie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2008 12:37
tez zawsze mialam tak ze to jednego dnia mniej jadlam a potem zas tak samo jak zawsze i tak w kolko... ;| ale przyszly wakacje i sie za to wzielam ! cwicze na orbitreku, szczerze mowiac to diety nie stosuje a moglabym ^^ ale narazie wystarcza jedzenie do 18 :) i jakos to leci, spadlam na wadze 2 kg ;p i schudly mi troszke nogi i juz jest ok. od przyszlego tygodnia dochodzi... basen ;p pozdrawiam :*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2008 16:18
ja zawsze zaczynam sie odchudzać 'od jutra' i nigdy nie mogę zacząć, bo zawsze kusi mnie, aby zjeść jakieś ciasteczko czy coś .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie