Ta dziewczyna schudła 200 kilogramów! Nie uwierzysz, jaka dzisiaj jest piękna

Jej metamorfoza jest spektakularna!
Ta dziewczyna schudła 200 kilogramów! Nie uwierzysz, jaka dzisiaj jest piękna
Fot. Twitter @amberrachdi
13.10.2018

Nadwaga to problem wielu młodych Amerykanek, ale u niektórych urasta on do ogromnego rozmiaru. Schudnięcie jest już nie tylko kwestią marzenia o atrakcyjnym wyglądzie, ale sprawą życia i śmierci. Podobnie było w przypadku 24-letniej Amber Rachdi z Troutdale w Oregonie. W pewnym momencie jej waga dobiła do 300 kilogramów.

Otyłość jest sexy? Ta dziewczyna im więcej waży, tym większe ma powodzenie u facetów!

Doszło do tego w wyniku jedzenia kilku ogromnych posiłków dziennie i nieustannego podjadania. Niebagatelny wpływ na jej otyłość mieli także najbliżsi: rodzice i chłopak. Zachęcali oni młodą kobietę do jedzenia. Skończyło się na tym, że Amber przestała chodzić i miała problem z wykonywaniem codziennych czynności. Pomiędzy fałdami tłuszczu wytworzyły się też rany, które wydawały nieprzyjemny zapach. Amber nie mieściła się też w samochodzie. Jej chłopak musiał usuwać siedzenia, aby mogła do niego wejść.

Amber miała wyrzuty sumienia, że tak dużo je, ale wygląd oraz waga wpędzały ją w jeszcze większy smutek, który zajadała kolejnymi porcjami jedzenia. Błędne koło toczyło się. W pewnym momencie dziewczyna postanowiła coś z tym zrobić. Zgłosiła się do programu „Moje życie z nadwagą”. To właśnie w nim, na oczach widzów, miała zamiar schudnąć. Niestety nie było to takie proste.

Lekarz, który zajmował się Amber, był dla niej bardzo surowy. Stwierdził, że zanim podda się operacji zmniejszenia żołądka, musi schudnąć 10 kilogramów. Amber zrobiła to. W ciągu trzech miesięcy zrzuciła 8 kilogramów. Gotowała sobie zdrowe posiłki i spróbowała aktywności fizycznej. Przeprowadziła się też, aby być bliżej specjalisty.

W ciągu kilku miesięcy po operacji dziewczyna schudła jeszcze 40 kilogramów. Obecnie podwyższyła ten wynik do 65. Przeszła metamorfozę. Nawet jej lekarz jest pod wrażeniem. Mimo to, Amber nadal walczy. Je zdrowe posiłki i ćwiczy. Gdy dojdzie do 120 kilogramów, podda się operacji usunięcia nadmiaru skóry. Dziewczyna uczęszcza też do terapeuty, który pomaga jej radzić sobie ze stresem.

Skąd się bierze otyłość? PORADY DLA WIECZNIE WALCZĄCYCH Z WAGĄ

Amber jest dumna ze swojej przemiany, co doskonale widać na Instagramie. Jej konto wypełniają zdjęcia sylwetki. Aż trudno uwierzyć w to, że kiedyś była ogromna. Popatrzcie same!

Przez lata nazywali ją PASKUDĄ. Teraz pokazała zupełnie nową twarz
Przez lata nazywali ją PASKUDĄ. Teraz pokazała zupełnie nową twarz - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 4.33 / 5
Alfa (Ocena: 3) 13.10.2018 10:08
Dalej wygląda jak wieloryb, ale mam nadzieje że może już pracować. By nie być obciążeniem dla podatników. Wielu Polkom by się przydała taka redukcja masy :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2018 08:13
Przede wszystkim jej zdrowie na tym skorzysta
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2018 08:12
Tylko podziwiać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie