Skrajna otyłość ją zabijała. Schudła 70 kg i dziś jest ambasadorką Ironmana!

Elle miała nie dożyć 36. urodzin, ale wzięła się za siebie i całkowicie zmieniła swoje życie.
Skrajna otyłość ją zabijała. Schudła 70 kg i dziś jest ambasadorką Ironmana!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/elles_journey_to_good_health/)
08.10.2018

Elle Goodall pochodzi z Australii i zawsze walczyła z nadwagą, a potem z otyłością. Kobieta była uzależniona od śmieciowego jedzenia i słodyczy, jej aktywność fizyczna była zerowa. To przełożyło się na problemy zdrowotne. Elle zaczęła chorować na cukrzycę, cierpiała też na bezdech senny i inne dolegliwości związane z tuszą. Nawet najprostsze codzienne czynności sprawiały jej problem. “Nie było mowy, abym zawiązała buty, usiadła na podłodze czy podrapała się po plecach” - wspomina Australijka.

Zobacz również: „Tak, jestem gruba. Ale będę nosić to, na co mam ochotę!” - historia Agnieszki

W krytycznym momencie Elle ważyła aż 184 kg! Wtedy usłyszała od lekarza, że jeśli nie zmieni nic w swoim stylu życia, nie dożyje 36. urodzin. Te słowa wstrząsnęły kobietą. Goodall podjęła decyzję o operacji zmniejszenia żołądka. Ale to nie wszystko. Gdy tylko wydobrzała, postanowiła dalej walczyć o siebie i wykorzystać szansę, jaką dostała. Zaczęła regularnie uprawiać sport. “Cztery tygodnie później - bum! Byłam na bieżni! I tak się wszystko zaczęło. Marzył mi się triathlon i wcale nie miałam zamiaru się poddać” - pisała Goodall na Facebooku.

Zobacz również: Ludzie nazywali je POTWORAMI. Drastycznie schudły i okazało się, że... są piękne!

Dzięki aktywności fizycznej Elle schudła już 70 kg - teraz jej waga oscyluje w okolicach 115 kg, ale Australijka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na bieżąco zamieszcza efekty swojej spektakularnej przemiany w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie o nazwie Elle’s Journey To Good Health, gdzie obserwuje ją ponad 21 tys. fanów, dla których jest prawdziwą inspiracją. Ciężki wysiłek się opłacił, i spełniło się jedno z największych marzeń kobiety - została ambasadorką Ironmana!

Zobacz jej imponującą metamorfozę!

Polecane wideo

Z jej ciałem stało się coś dziwnego. Schudła tylko w połowie, a od pasa w dół wciąż jest otyła
Z jej ciałem stało się coś dziwnego. Schudła tylko w połowie, a od pasa w dół wciąż jest otyła - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 11:55
Szanuje i podziwiam. ważyłam ponad 100 kg i już odczuwałam bóle stawów, kręgosługa nawet stopy mi czasem posłuszeństwa odmawiały. Wiedziałam że muszę coś z tym zrobić i to ja muszę podjąć tę decyzję bo nikt za mnie tego nie zrobi.. no to postanowiłam ze zapisze się w pierwszej kolejności na basen wybierałam te wiczeorne godziny bo się stydziłam sowjego grubego ciała. z czasem przeszłam na dietę byłam na kilku ale szybko z nich rezygnowałam a teraz jestem już dłuższy okres na pudełkach LightDiet są dla mnie odpowiednie. Zaczynałam od diety 2000 kalorii żeby nie zejść od razu do najmniejszej kaloryczności teraz jestem na diecie 1500 jak mi się trochę żołądek zmniejszył. Jest dobrze nie narzekam na zdrowie badania mi się poprawiły i cera nawet nie jeste taka tłusta i mniej krost mi wyskakuje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 14:44
brawo !!! mozna ? mozna !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.10.2018 09:33
i takie osoby podziwiam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie