Połowa tej dziewczyny ZNIKNĘŁA. Teraz wreszcie wygląda na swój wiek

Mało kto przypuszczał, że może być aż tak piękna!
Połowa tej dziewczyny ZNIKNĘŁA. Teraz wreszcie wygląda na swój wiek
źródło: Facebook (facebook.com/kayla.s.cody)
13.08.2018

W życiu osób otyłych przychodzi taki moment, że starają się schudnąć i podejmują konkretne kroki w tym kierunku. Tusza zaczyna im bardzo przeszkadzać. Czują się z nią źle. W przypadku Kayli Sue Cody z Nowego Jorku ta chwila nastąpiła, gdy stanęła na wadze i zobaczyła liczbę 130. Wtedy postanowiła, że podda się operacji zmniejszenia żołądka. Po konsultacji ze specjalistą okazało się, że najpierw przez pół roku musi się odchudzać.

5 trików na efektywne chudnięcie. Ty też możesz wyglądać w stroju kąpielowym jak bogini!

Dziewczyna była bardzo zdeterminowana. Przez trzy miesiące zdrowo się odżywiała. Zmniejszyła też liczbę przyjmowanych kalorii do 1500. Kayla zrzuciła 13 kilogramów. To był przełom w jej życiu. Pomyślała, że może zrezygnować z operacji, skoro własnymi siłami osiągnęła tak duży sukces. Ostatecznie dziewczyna straciła 64 kilogramy.

Dziś Kayla zdradza, co przyczyniło się do tego spektakularnego efektu. Przede wszystkim trzymała się zasady wyznaczania sobie małych celów i spożywania dziennie 1500 kalorii. W jej diecie dominują owoce, warzywa, jajka i płatki owsiane. Poza tym Kayla regularnie ćwiczy. Każdego dnia stara się pracować nad inną częścią ciała.

W jej życiu zaszła także inne zmiana – zaczęła pracować. Dawniej miała problem ze znalezieniem pracy. Można zatem powiedzieć, że schudnięcie wpłynęło na wiele sfer jej życia. Do szczęścia brakuje jej tylko jednego – pozbycia się nadmiaru skóry. Aby osiągnąć ten cel, Kayla musi poddać się operacji. Zorganizowała zbiórkę pieniędzy, dzięki czemu spełni swoje marzenie. Już udało jej się uzbierać 1/5 potrzebnej sumy.

10 banalnych sposobów, by mieć idealną figurę

Trzymamy kciuki za jej sukces.

Źródło: portal.abczdrowie.pl

Ślicznotki uwięzione w za dużych ciałach. Dopiero teraz widać, jak bardzo są ładne
Ślicznotki uwięzione w za dużych ciałach. Dopiero teraz widać, jak bardzo są ładne - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie