Khloe Kardashian pokazała swoje ciało 5 tygodni po porodzie!

Fanki zarzuciły jej, że za bardzo skupia się na ciele. Są zazdrosne?
Khloe Kardashian pokazała swoje ciało 5 tygodni po porodzie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/khloesnapchats/)
23.05.2018

Jednym z najczęstszych zarzutów, który jest kierowany pod adresem celebrytek, jest pokazywanie idealnego ciała po porodzie. Wiele matek popada przez to w kompleksy. One nie mają trenera personalnego, nieograniczonego budżetu na zdrowe jedzenie oraz niani, która może je zastąpić, gdy nadchodzi czas na trening. Ten temat, jak się okazuje, jest aktualny także w Stanach Zjednoczonych. Niedawno hejt dotknął Khloe Kardashian, która pokazała swoje ciało w 5 tygodni po porodzie.

Ważyła 150 kg. Pokazała, co stało się z jej ciałem po drastycznym odchudzaniu

Khloe urodziła swoją córkę – True - 12 kwietnia. 11 dni później zaczęła trenować i zdawać relacje z treningów w mediach społecznościowych. Niedawno zrobiła Snapa, w którym pokazała swój progres. Nie wszystkim fankom się to spodobało. Khloe postanowiła skomentować ich zachowanie. „Najbardziej mnie irytuje to, co przeczytałam kilka razy na Twitterze – że niby za bardzo skupiam się na swoim ciele. Ale prawda jest taka, że ćwiczyłam 5-6 razy w tygodniu, zanim zaszłam w ciążę. To coś w rodzaju azylu dla mnie i kocham to”.

Niektórych dziwi też tak szybki powrót Khole do treningów, ale zrobiła to za zgodą doktora. Nie kierowała nią samowola. W jednym z postów na Instagramie napisała więcej o tym, co sprawiło, że tak chętnie ćwiczy i znajduje do tego motywację. „Moje życie zmieniło się kilka lat temu, kiedy podjęłam decyzję, żeby przestać egzystować, a zacząć żyć. Jestem taka dumna z tego, że stałam się silniejsza, niż kiedykolwiek byłam”.

Kardashianka ostatnio podsumowała wszystkie zarzuty, które zostały wobec niej skierowane. „To, że mam dziecko, nie oznacza, że mam przestać robić to, co kocham” – powiedziała w najnowszym video.

Przyznacie jej rację?

 

Sometimes it's hard for me to post these transformation posts only because I can't imagine my life being this unhealthy again. Never would I ever consider myself fat, But I would consider myself unhealthy mentally/physically and not knowing my true value. Mind, body and soul. For me, my transformation journey started from within. I needed to heal myself from the inside out. Once I started putting myself first, everything started falling into place. My life transformed a few years ago when I made the decision to stop existing and start living. I decided when I was ready regardless of what anybody else was saying about me. Regardless of the pressures. I had to do this on my terms or I knew it wouldn't last. It's ok to take the control back. Choose your life. Don't let anybody else decide for you! We are no victims to life but we can become victims and prisoners to the people that we choose to surround ourselves with if we allow them to break us and consume us. Never be afraid to put yourself first! Never choose comfort over your own well-being! Never forget that fate loves the fearless! Today's wisdom was yesterday's pain. Tomorrow's happiness is today's bravery! I am so proud of myself for being stronger than I've ever been-mind body and soul. I am even prouder of myself that I've been able to maintain a healthy lifestyle for so many years. I broke that cycle and I'm happier than I have ever been! You can do this!! Start from within and nothing can stop you. Elevate yourself- mind body and soul

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie