Osiem kilogramów w osiem tygodni. Australijka opowiada o diecie-cud

Ona działa!
Osiem kilogramów w osiem tygodni. Australijka opowiada o diecie-cud
Fot. iStock
18.05.2018

Temat cudownych diet wciaż jest bardzo aktualny w mediach. Pomimo że Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska - dwie wyrocznie w tych sprawach - podkreślają, że przede wszystkim chodzi o zmianę nawyków żywieniowych i regularne treningi, nadal można spotkać osoby poszukujące metod dających szybki efekt.

Słynne patenty na płaski brzuch, które NIE DZIAŁAJĄ

Tym razem w ich poszukiwanie przeniesiemy się do Australii, gdzie zrobiło się głośno o surowej diecie, dającej wspaniałe rezultaty już w osiem tygodni. Potwierdzeniem na to, że działa, jest Rhana z Queensland. Kobieta straciła prawie osiem kilogramów w przeciągu tego czasu.

W lutym br. postanowiła wziąć udział w wyzwaniu. Polegało ono na 45-minutowych ćwiczeniach oraz diecie składającej się z trzech etapów.

O co w niej chodzi? Rhana opowiada o swojej przemianie.

 

 

dieta-cud

Fot. Prt screen DailyMail

„Przed tym jak wypróbowałam tę metodę, chodziłam na siłownię. Mimo wszystko zdecydowałam się na próbę i naprawdę mi się podobało. Wcześniej już przeszłam kilka ośmiotygodniowych wyzwań, ale to było przed Bożym Narodzeniem. W tamtym czasie jadłam i piłam. W końcu okazało się, że jestem cięższa niż byłam kiedykolwiek wcześniej” – wyznaje kobieta.

Aby poprawić swoją kondycję zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zdecydowała się na przejście ośmiotygodniowego wyzwania jeszcze raz w lutym. „Włożyłam w to moje serce” – komentuje Rhana. „Cwiczyłam 6-7 razy w tygodniu i przestrzegałam surowej diety” – dodaje. „Jeżeli chodzi o pierwsze dwa tygodnie, zrezygnowałam z cukru, kofeiny, alkoholu i węglowodanów. To było bardzo trudne, ale po tym czasie znowu wprowadziłam do diety węglowodany. Podczas ostatniej fazy podniosłam poziom moich treningów”.

Rhana wyznała, że najgorsze było dla niej przygotowywanie posiłków. „Aby przygotować jedzenie, potrzebujesz całego dnia”.

Kobieta opowiada również, jak ważne jest to, aby nie oszukiwać. Dzięki temu wprowadzamy zdrowe nawyki na przyszłość. „Nie wypiłam ani jednej kropli alkoholu i ani razu nie oszukałam - w ten sposób osiągasz sukces i rozwijasz dobre nawyki na przyszłość.

Rhana nadal stosuje się do tych zasad żywieniowych. Rana ważyła 68 kilogramów przed podjęciem wyzwania w lutym. Obecnia jej waga wynosi 60, 4 kilogramów. Straciła 6,5 proc. tkanki tłuszczowej.

dieta-cud

Fot. iStock

Rhana nie jest jedyną osobą, która skorzystała na tym programie. Są tysiące ludzi z nieprawdopodobnymi efektami.

Wiele kobiet zjada te 4 produkty na śniadanie. To błąd!

A o co chodzi w tej diecie? Jak już wyżej wspomniałyśmy, składa się z trzech etapów. Pierwsza faza ma na celu oczyszczenie organizmu. Ważne jest także usunięcie nadmiaru płynów, przygotowanie i stymulowanie określonych funkcji ciała. Organizm zostaje oczyszczony z toksyn. Rozpoczyna się proces zahamowania łaknienia cukru. W ciągu pierwszych dwóch tygodni diety widoczny jest bardzo duży postęp. Wszystko dzięki temu, że zostają usunięte płyny.

Druga faza opiera się na diecie białkowej. Jest wspomagana odbudowa mięśni oraz proces utraty tłuszczu w zdrowy sposób.

Ostatnia faza, która trwa dwa tygodnie, polega na wprowadzeniu trybu szokowego. Plan odżywiania skupia się na dostarczeniu organizmowi dużej zawartości tłuszczu i małej ilości węglowodanów. To pomaga usunąć pozostały tłuszcz, zregenerować mięśnie, a także zmniejszyć apetyt.

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Milena (Ocena: 5) 21.08.2018 11:07
Nie wierzę w żadne diety cud! Jeśli ktoś chce faktycznie schudnąć to powinien zacząć od zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. W moim przypadku najlepiej sprawdza się trening cardio, a do tego catering dietetyczny z Jedzenia Marzenie. Trzeba pamiętać że 80% sukcesu skutecznego odchudzania to dieta.
odpowiedz
Agnieszka (Ocena: 5) 16.08.2018 13:10
U mnie najlepiej sprawdził się catering dietetyczny Lunabox. Odkąd jadam ich posiłki czuję się o wiele lepiej i zrzuciłam zbędne kilogramy. Posiłki są bardzo smaczne i zdrowe. Mają odpowiednią ilość kcal. Wzięłam dietę SlimFit i nauczyłam się regularności.
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 18.05.2018 21:01
Mi pomogła ta dieta http://dieta-luks.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu schudłam 3 kg :)
odpowiedz
ósemka (Ocena: 5) 18.05.2018 20:00
Dieta ma to do siebie, że jak się ją skończy to przychodzi efekt jo jo. Dlatego polecam jednak przejść na zdrowy styl odżywiania i już. Chodziłam na dietetyke do progresu i statystyki nie kłamią - nauczyłam się, że jak tylko dieta się kończy, waga idzie w górę. Lepiej po prostu zdrowo jeść, a nie być wiecznie na diecie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo