3 kilogramy w 3 dni. Co jeszcze może zdziałać detoks sokowy?

Sprawdź!
3 kilogramy w 3 dni. Co jeszcze może zdziałać detoks sokowy?
27.03.2018

Współczesnego człowieka charakteryzuje chroniczny brak czasu i to, że żyjąc w ciągłym biegu, nie poświęca odpowiedniej uwagi swojej diecie, czego efekty da się odczuć bardzo szybko. Przesuszona skóra, przewlekłe zmęczenie i dodatkowe centymetry w pasie to tylko sygnał tego, co dzieje się w środku naszego organizmu. Recepta na te dolegliwości może okazać się bardzo prosta: “Jesteś tym co jesz”, a dzięki prawidłowym nawykom żywieniowym możesz pozbyć się uczucia obrzmienia czy senności.

Doskonałym wsparciem przy wprowadzeniu nowej diety jest detoks sokowy, który stanowi jedną z najskuteczniejszych form kuracji odżywczej i oczyszczającej. Dostarczy Ci on niezbędną dawkę witamin i minerałów, które mają realny wpływ na Twoje samopoczucie. Zapewni odpowiedni poziom nawodnienia organizmu oraz pomoże w walce o szczupłą sylwetkę.

Co zrobić, by  sprawnie przejść na detoks sokowy?

  • Wyobraź sobie, jak zmienisz się po kuracji. Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Gwarantujemy! Dieta sokowa to sposób na smutek, wypalenie zawodowe i brak kreatywności.
  • Sprawdź swój charakter. Myślisz, że jesteś silna? To się okaże! Kilka dni bez jedzenia to ciekawy eksperyment, a nie wyrzeczenie.
  • Zaopatrz się wcześniej we wszystko, czego możesz potrzebować. Mnóstwo wody, cytryny, surowych warzyw (głód raczej nie nadejdzie, ale warto być przygotowaną na wszystko).
  • Pomyśl o sezonie bikini. Nic tak nie motywuje, jak perspektywa zaprezentowania szczupłej sylwetki w pełnej krasie. Jeśli zwątpisz, wyobraź sobie tę chwilę. Poczuj nadchodzącą satysfakcję.
  • Wypisz nowe zasady odżywiania. Detoks to tylko wstęp, Twój drobny krok do odkrycia nowej siebie. Przez cały czas trwania kuracji myśl o tym, co warto, a czego powinnaś unikać.
  • Odpowiedz sama przed sobą: jak często narzekasz na swoją figurę i samopoczucie?

Zostaw za sobą wszystko, co złe – polecamy tę stronę: http://bit.ly/minus3kg

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Marlena (Ocena: 5) 29.05.2018 13:23
Ja zawsze co najmniej dwa razy w roku robię sobie taki tygodniowy detoks sokowy. Nie tylko po to, żeby schudnąć, ale też oczyścić organizm z toksyn - to przede wszystkim. Nawet specjalnie po to kupiłam sobie wyciskarkę do soków ronica, żeby nie musieć pić tych kupnych soków, do których nie wiadomo, co dodają.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo