Skrajnie otyła para 2 lata temu postanowiła schudnąć. Jak ona i on wyglądają dzisiaj? (Sukces czy porażka?)

Razem ważyli aż 350 kg!
Skrajnie otyła para 2 lata temu postanowiła schudnąć. Jak ona i on wyglądają dzisiaj? (Sukces czy porażka?)
źródło: Instagram (instagram.com/fatgirlfedup)
17.12.2017

Koniec roku to doskonała okazja na podsumowanie tego, co udało nam się osiągnąć, a nad czym jeszcze musimy popracować. Ta para raczej nie ma sobie nic do zarzucenia. Konsekwentnie realizują swój plan, a jego efekty zwyczajnie nie mieszczą się w głowie. Lexi i Danny Reed udowadniają, że zmiana na lepsze jest w zasięgu ręki. Nawet jeśli wydaje się to niemożliwe.

To młode małżeństwo wyglądało zupełnie inaczej, kiedy się poznali. Ona w najgorszym momencie ważyła 215 kg, a on też nie należał do najszczuplejszych - w jego przypadku waga wskazywała ponad 125 kg. Nie chcemy mówić, że połączyła ich skrajna otyłość, ale wspólne problemy i doświadczenia na pewno ich do siebie zbliżyły.

Zakochali się w sobie, wzięli ślub i razem podjęli najtrudniejsze w życiu wyzwanie. Niemal dokładnie 2 lata temu postanowili schudnąć. Z jakim skutkiem?

Zobacz również: Schudła 65 kg w rok, żeby na studniówkę założyć wymarzoną sukienkę. Jej dieta może jednak budzić kontrowersje...

Lexi i Danny Reed

źródło: Instagram (instagram.com/fatgirlfedup)

Schudnięcie było ich wspólnym postanowieniem noworocznym. Dokładnie 1 stycznia 2016 roku przeszli na dietę i zaczęli ćwiczyć. Po 2 latach wyglądają już zupełnie inaczej i na pewno mogą być z siebie dumni. Razem schudli ok. 180 kilogramów, z czego większość Lexi - prawie 140 kg.

Co skłoniło ich do do podjęcia wyzwania? Miłość. Doskonale zdawali sobie sprawę, że z taką tuszą nie będą żyli tak długo, jak mogliby. Najprawdopodobniej nie zostaliby również rodzicami, bo skrajna otyłość bardzo negatywnie wpływa na płodność. A nawet jeśli - po narodzinach dziecka nie mieliby siły, żeby się nim zająć.

Jak przekonują, nie korzystali w tej czasie z pomocy profesjonalnego dietetyka czy trenera personalnego.

Zobacz również: Schudła 30 kg... jedząc WSZYSTKO, na co ma ochotę! Jak to możliwe?

 

Lexi i Danny Reed

źródło: Instagram (instagram.com/fatgirlfedup)

Lexi twierdzi, że Danny kochał ją tak samo mocno wtedy, kiedy ważyła 215 kg i teraz, kiedy waga wskazuje zaledwie 80 kg. Wspólne wyzwanie jednak bardzo ich do siebie zbliżyło. Młode małżeństwo nabrało pewności, że razem są w stanie osiągnąć wszystko. To jednak nie koniec. Do końca 2017 roku 27-latka chce zrzucić jeszcze kilka kilogramów.

Mogą liczyć nie tylko na wzajemne wsparcie. Na Instagramie kibicuje im już ponad pół miliona ludzi, dla których para ze Stanów Zjednoczonych stała się największą inspiracją.

Nie czekaj do nowego roku, żeby zmienić się tak, jak my. Zacznij już dziś! - zachęcają swoich obserwatorów.

Zobacz również: Jak szybko i skutecznie schudnąć 10 kg

Lexi i Danny Reed

źródło: Instagram (instagram.com/fatgirlfedup)

W dniu zaręczyn i po schudnięciu

Lexi i Danny Reed

źródło: Instagram (instagram.com/fatgirlfedup)

Grudzień 2016 roku vs. grudzień 2017 roku

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2018 10:58
Każdy zgubiony kilogram cieszy kogoś kto walczy z nadwagą, wiem to po sobie. Podziwiam takich ludzi, ja cały czas walczę, staram się regularnie ćwiczyć, ale dodatkowo od miesiąca piję herbatkę ziołową na nadwagę, którą zamówiłam przez internet na nowoczesnezioła.pl dam wam znać jak pojawią się pierwsze efekty :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 10:44
i niech mi któryś grubas powie że nie potrafi schudnąć przez chorobę czy inne tam pierdoły! To tylko kwestia lenistwa!! Jak się żre za 5 to się wygląda jak świnia!
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 17.12.2017 07:34
Nie rozumiem tytułu. Dlaczego to miałaby być niby porażka? To jest ogromny sukces, na który oboje ciężko pracowali.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo