Tak wyglądał 10 lat temu. Zanim zaczniesz się śmiać, zobacz jakim ciachem jest dzisiaj. Po prostu PIĘKNY!

Dekadę później to facet, o jakim marzysz!
Tak wyglądał 10 lat temu. Zanim zaczniesz się śmiać, zobacz jakim ciachem jest dzisiaj. Po prostu PIĘKNY!
źródło: Facebook (facebook.com/pg/Sam-Rouen-736015116526999)
08.12.2017

Każdy, ktoś choć raz w życiu próbował zgubić zbędne kilogramy doskonale wie, że nie sztuką jest schudnąć, ale utrzymać wagę. Efekt jojo dotyka zwłaszcza tych, którzy pozbyli się nadwagi zbyt szybko i nie mają wystarczająco silnej woli, by całkowicie zmienić swoje przyzwyczajenia. Jemu się udało.

Sam Rouen 10 lat temu wziął udział w australijskiej edycji programu „The Biggest Loser” („Co masz do stracenia?”). Był wtedy skrajnie otyłym nastolatkiem i ważył niemal 155 kilogramów. Wygrał program i do dziś jest niedoścignionym wzorem dla wszystkich, którzy walczą z nadwagą.

Udało mu się zrzucić 45 procent wagi ciała, czyli ponad 70 kilogramów. Ale jak wygląda dekadę później?

Zobacz również: Pół roku temu żadna nie chciała na niego spojrzeć, a dziś kobiety do niego wzdychają! ALE CIACHO...

„Nie byłem pewny, czy powinienem to zrobić. Tak czy owak - to już 10 lat. Niesamowity czas. Sporo się wydarzyło - dobrego, złego i wszystkiego gdzieś pomiędzy. Najwyższe wzloty i najniższe upadki. Jedyne co wiem, to że mam przy sobie wspaniałych ludzi i bardzo to doceniam” - napisał niedawno na Facebooku, wspominając swój udział w programie i niesamowitą metamorfozę.

Sam otwarcie przyznaje, że zrzucenie niemal połowy masy ciała to dopiero połowa sukcesu. Prawdziwe życie pokazało, że radykalna zmiana wymaga cierpliwości i zupełnie nowych przyzwyczajeń. Ostatecznie uniknął jednak efektu jojo i wyrósł na niesamowicie atrakcyjnego mężczyznę.

Dziś ma 29 lat i tysiące fanek. Skrajnie otyły nastolatek przemienił się w jednego z najseksowniejszych facetów na świecie.

Zobacz również: Rok temu zaczęli razem chodzić na siłownię... Nie uwierzysz, jak teraz wygląda to młode małżeństwo!

Nasz bohater nie tylko nie przytył, ale dzięki zdrowej diecie i ciężkiemu treningowi wyrzeźbił swoje ciało. Pracuje jako strażak i może się pochwalić imponującym sześciopakiem na brzuchu. Znalazł także miłość swojego życia. Zaręczył się i planuje ślub.

To jednak nie oznacza, że jest z siebie całkowicie zadowolony. Zmienił się fizycznie, ale psychika wciąż daje o sobie znać. Pomimo doskonałej budowy ciała - wciąż nie lubi chodzić na plażę, bo wstydzi się ściągnąć koszulkę. Jest bardzo niepewny siebie, bo wciąż pamięta chorobliwie otyłego chłopaka, którym był dekadę temu.

Naszym zdaniem zupełnie niesłusznie. Sam jest wręcz stworzony do pokazywania swoich wdzięków…

Zobacz również: Schudnij raz na zawsze skutecznie z brzucha

Komentarze (1)

Ocena: 2 / 5
OLO (Ocena: 2) 08.12.2017 20:41
FACET JEST PRZYSTOJNY, A NIE PIĘKNY
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo