Kiedy chłopak nazwał ją TŁUŚCIOCHEM, zaczęła robić 50 tys. brzuszków dziennie! Co stało się z jej ciałem?

Katowała się ćwiczeniami i nic nie jadła...
Kiedy chłopak nazwał ją TŁUŚCIOCHEM, zaczęła robić 50 tys. brzuszków dziennie! Co stało się z jej ciałem?
źródło: Instagram (instagram.com/niamhfitzdance)
17.07.2017

Ta historia jest najlepszym dowodem na to, że słowa naprawdę potrafią ranić. A nawet zabić. Niamh Fitzpatrick z Dublina nigdy nie była do końca zadowolona ze swojego ciała. Już w wieku 7 lat wstydziła się pokazywać nogi, bo uważała, że są wyjątkowo grube. Przez długi czas nabierała pewności siebie i dopiero w liceum potrafiła spojrzeć w lustro bez wyrzutów sumienia. Wystarczył jeden przykry komentarz, by znowu zaczęła się nienawidzić.

Młoda Irlandka twierdzi, że mając 15 lat czuła się naprawdę dobrze. Odnosiła sukcesy na turniejach tanecznych, otaczali ją sprawdzeni przyjaciele, a nawet się zakochała. Sielanka nie trwała długo. Wymarzony chłopak dla żartu nazwał ją „tłuściochem”. Chwilę później wyszło na jaw, że znalazł sobie już inną dziewczynę. Nasza bohaterka stwierdziła, że to na pewno przez jej tuszę.

To nic, że Niamh była zupełnie normalnie zbudowaną nastolatką bez ani grama nadwagi.

Zobacz również: Czy to najchudsza anorektyczka świata? Sama skóra i kości!

 

Niamh Fitzpatrick

źródło: Instagram (instagram.com/niamhfitzdance)

Pamiętam, co sobie wtedy pomyślałam. Ona jest ładniejsza, bo szczuplejsza ode mnie. Sama byłam chuda, ale i tak postanowiłam przejść na dietę. Miesiąc później straciłam kontrolę nad sytuacją. Doprowadziłam do sytuacji, że nie jadłam dosłownie nic. Najpierw brałam do szkoły pełny posiłek, później tylko kanapkę, następnie zrezygnowałam z chleba - wyznaje w rozmowie z portalem „The Sun”.

Na rygorystycznej diecie się nie skończyło. Nastolatka zaczęła również obsesyjnie ćwiczyć. Jak twierdzi, każdego dnia wykonywała przynajmniej 50 tysięcy (!!!) brzuszków. Kiedy jej rodzina zasypiała, ona zaczynała się fizycznie katować. Po cichu, w samotności, żeby nikt nie zauważył. Na szczęście koledzy ze szkoły nie zignorowali jej problemu. Zaalarmowali dyrekcję. O sprawie dowiedzieli się rodzice młodej Irlandki.

Kolejnych 5 lat to ciągłe wizyty w szpitalach, w tym także na oddziale psychiatrycznym. Niamh była karmiona wbrew swojej woli, bo skrajne niedożywienie zagrażało jej życiu.

Zobacz również: One wygrały z anoreksją: Te przemiany udowadniają, że można z tego wyjść!

Niamh Fitzpatrick

źródło: Instagram (instagram.com/niamhfitzdance)

Dziś ma 25 lat i nie przypomina już dawnej siebie. To zdrowa, pewna siebie i bardzo atrakcyjna kobieta. Pracuje, ma wielu przyjaciół i misję: pokazać innym cierpiącym na zaburzenia odżywiania, że można z tego wyjść.

- Jedzenie już nie kontroluje mojego życia. Moja waga jest prawidłowa, często jadam na mieście, lubię lody. Niedługo wybieram się z koleżankami na wakacje, czego nigdy wcześniej nie robiłam. Kiedyś myślałam, że nie da się z tego wyjść, ale teraz chcę przekonać innych, że mogą wyzdrowieć i mieć szczęśliwe życie - twierdzi.

Równocześnie apeluje: zastanów się, zanim wytkniesz komuś, że nie jest wystarczająco chudy.

Zobacz również: Przerażająca dieta „Śpiąca królewna” zbiera żniwo wśród młodych kobiet!

Niamh Fitzpatrick

źródło: Instagram (instagram.com/niamhfitzdance)

Niamh Fitzpatrick aktualnie

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
Renata (Ocena: 5) 16.09.2017 18:03
Dla tych którzy przechodzą kurację odchudzającą - polecam włączyć do diety Slimunox, błyskawicznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej poprzez podkręcenie metabolizmu. Ja stosouje od miesiąca i mam juz 4 kg mniej na wadze.
odpowiedz
lovesport (Ocena: 5) 06.09.2017 23:13
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
odpowiedz
Mona (Ocena: 5) 31.07.2017 06:44
Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu
odpowiedz
Marianna (Ocena: 5) 26.07.2017 06:30
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
odpowiedz
ilia (Ocena: 5) 24.07.2017 13:33
u mnie w odchudzaniu fajnie pomogło zastosowanie preparatu znalezionego na slimed.pl, fajnie przyśpieszyło metabolizm i spalanie tłuszczu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo