Ważyła ponad 130 kg. Teraz ujawnia, co odchudzanie zrobiło z jej dłońmi...

„Wyglądają teraz zupełnie inaczej!” - twierdzi. Czy na pewno lepiej?
Ważyła ponad 130 kg. Teraz ujawnia, co odchudzanie zrobiło z jej dłońmi...
źródło: Instagram (instagram.com/kburg21)
11.04.2017

Ona nigdy nie była szczupła. Jak wspomina, od najmłodszych lat nie mieściła się w żadnych normach. Była najpulchniejszą dziewczynką w klasie, później nastolatką, a w końcu kobietą z nadwagą. Skończyła jako osoba skrajnie otyła, która nie widziała dla siebie żadnego ratunku. Po śmierci matki, która zmarła nieoczekiwanie w 2013 roku, zaczęła jeść więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Jej waga dobiła do zastraszającej liczby - 130 kilogramów.

Młoda pielęgniarka z Wielkiej Brytanii doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak może się to skończyć. Jej pacjenci także walczyli z tuszą i wielu z nich musiało poddać się poważnej operacji zmniejszenia żołądka. To proces nieodwracalny, który praktycznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Należy jeść często, ale w mikroskopijnych ilościach. Sama chciała tego bardzo uniknąć.

Wtedy zdecydowała się na zabieg polegający na założeniu opaski na żołądek. Efekt? Wystarczył rok, by schudła ponad 60 kilogramów. Dziś ujawnia, jak wpłynęło to na jej ciało.

Zobacz również: Narzeczony NIGDY nie widział jej bez ubrania. Zobacz, jak schudła, żeby móc uprawiać seks...

 

Katie Lynne

źródło: Instagram (instagram.com/kburg21)

Młoda kobieta jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie obserwuje ją ponad 30 tysięcy osób. Pewnie dlatego, że nigdy nie owija w bawełnę. Otwarcie mówi o tym, że otyłość rujnuje życie, a odchudzanie (nawet z opaską na żołądku) wcale nie jest prostym, łatwym i przyjemnym procesem. Nie tylko pod względem psychicznym, ale i fizycznym. Po szybkim schudnięciu na jej ciele pozostało sporo obwisłej skóry.

Fałdy ważące kilka kilogramów bardzo utrudniały jej życie i cieszenie się z uzyskanych efektów. Z tego powodu Katie Lynne poddała się operacji plastycznej, która polegała na ich usunięciu. Nie oznacza to jednak, że całe ciało nie nadążyło. Blogerka pokazała ostatnio, jak zmieniły się jej dłonie.

Fotografia szybko obiegła cały Internet. To zdjęcie ma być najlepszym dowodem na to, że z otyłością naprawdę trzeba i warto walczyć.

Zobacz również: Co dzieje się z ciałem po zrzuceniu 110 kg? 26-latka ujawnia SZOKUJĄCĄ prawdę

Katie Lynne

źródło: Instagram (instagram.com/kburg21)

„Wracałam dziś do domu, spojrzałam na dół i zdałam sobie sprawę, że wreszcie mam szczupłe palce. Moje dłonie wyglądają teraz zupełnie inaczej!” - zachwyca się nasza bohaterka.

Podziwu nie kryją również internauci, bo zdjęcie w krótkim czasie zostało polubione kilka tysięcy razy. I nie ma w tym dziwnego, bo podziwiając efekty odchudzania rzadko skupiamy się na takich szczegółach. A te potrafią być jeszcze bardziej wymowne, niż porównanie odstającego i płaskiego brzucha.

- Jestem dziewczyną po dwudziestce, która uczy się kochać siebie. Przez całe życie miałam problem ze swoim wyglądem - wyznaje.

Zobacz również: Jak schudnąć z rąk?

Katie Lynne

źródło: Instagram (instagram.com/kburg21)

Efekty odchudzania Katie Lynne

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 4.86 / 5
Lena (Ocena: 5) 12.04.2017 23:31
Dlatego nie ma co się odchudzac na hurra tylko stopniowo z głowa i umiarem, bo pośpiech tu nie jest wskazany. Najpierw dieta, potrm ćwiczenia no i iqacai można dorzucić, bo podkręca metabolizm i wspomaga cały proces witaminkami.
odpowiedz
Felka (Ocena: 5) 12.04.2017 00:07
Ważne, że się odchudziła. Przecież te wszytskie choroby związane z nadwagą nie poczekają na odpowiedni wiek, żeby zaatakować. Poza tym, nie rozumiem dlaczego ludzie się nie odchudzają, czy im jest dobrze być spaślakiem? Ja miałam operację, po której nie mogłam być aktywna fizycznie przez 6 miesięcy, jak tylko już mogłam, zaczęłam brać iqgreen, żeby uzupełnić braki witaminowe w organizmie, obniżyć wchłanianie cukrów no i przyspieszyć metabolizm, zaczęlam powoli ćwiczyć i dałam radę zrzucić co mi się uzbierało w ciągu 6 miesięcy w bezruchu. To jak nie całkiem sprawna fizycznie mogłam to co powiedzieć na tych, którzy moga a nie robią? Żal.
odpowiedz
yolo (Ocena: 5) 11.04.2017 20:17
Super przemiana, jak ktoś chce to potrafi! :)
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 11.04.2017 16:12
heh, u mnie palce puchną od upału i przed okresem tak, ze nie da sie obrączki nosić. odchudzanie tu by nie pomogło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2017 10:33
Po schudnięciu, wyszczuplały jej palce. NIEMOŻLIWE!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie