Dieta długiego oddechu: Ćwiczysz 2 minuty dziennie, tracisz 12 cm w pasie

Brzmi świetnie. I działa!
Dieta długiego oddechu: Ćwiczysz 2 minuty dziennie, tracisz 12 cm w pasie
Fot. iStock
30.03.2017

Zamartwiasz się tym, że w ostatnich miesiącach nieco przybrałaś na wadze? Każdy, kto zimą nie nabrał odrobinę masy, niech pierwszy rzuci kamieniem! Albo pączkiem. A tak na poważnie – w chłodniejsze miesiące większość osób odpuszcza sobie treningi i zajada się tłustszymi potrawami. Dopiero kiedy przychodzi wiosna, ponownie zaczynamy dbać o figurę.


Najtrudniej zrzucić zbędne kilogramy z okolic brzucha. Istnieje jednak świetna metoda, by w szybki, prosty i przyjemny sposób pozbyć się niechcianej oponki. Słyszałaś kiedykolwiek o diecie długiego oddechu? Jeśli nie, być może ten sposób będzie odpowiedzią na wszystkie twoje problemy ze zbędnymi kilogramami.


Zobacz także: Przepis na zupę odchudzającą


Zacznijmy od tego, że dietę długiego oddechu odkrył przypadkiem japoński aktor Miki Ryosuke. Mężczyzna cierpiał na bóle pleców, więc lekarz zalecił mu stawanie w odpowiedniej pozycji i branie głębokich oddechów. Po kilku tygodniach Ryosuke zauważył świetny „efekt uboczny” tych oddechowych ćwiczeń – schudł 13 kilogramów, a z obwodu brzucha stracił… aż 12 centymetrów!


Najlepsze w tym wszystkim było to, że Japończyk ćwiczył oddech codziennie przez zaledwie kilka minut (od 2 do 10 min.).


Jak zatem oddychać, by chudnąć?

odchudzające oddychanie

Fot. Thinkstock

Stań prosto i napnij pośladki. Jedną nogę postaw przed drugą, a ciężar całego ciała przenieś na tylną stopę.


Przez 3 sekundy wciągaj powietrze, jednocześnie unosząc ręce do góry – wykonuj nimi „okrągły” ruch.


Następnie przez 7 sekund wydychaj powietrze, delikatnie opuszczając ręce do dołu.


W trakcie oddychania pamiętaj o tym, by ciało było naprężone, a każdy mięsień napięty.


Powtarzaj ćwiczenie przez dwie do dziesięciu minut.


- Większość europejskich lekarzy potwierdza skuteczność ćwiczeń oddechowych w zrzucaniu wagi i tłumaczy to w następujący sposób: Tłuszcz składa się z tlenu, węgla i wodoru. Kiedy tlen, którym oddychamy, dociera do komórek tłuszczowych, dzieli je na składniki (węgiel i wodę). Dlatego im więcej tlenu dostarczamy organizmowi, tym więcej spalamy tłuszczu – czytamy na serwisie viralka.pl.


Zobaczcie video, które pokazuje, jak wykonywać odchudzające oddechy poprawnie!

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Abutjwka (Ocena: 5) 23.02.2018 12:23
Mi się udało po paru próbach schudnąć! Korzystałem z wielu diet, ale najlepsza wypadła ta: http://dieta-luks.pl/44865 udało mi się dzięki niej zgubić 20kg
odpowiedz
Karmen (Ocena: 5) 06.12.2017 16:54
Jedenaście lat męczyłam się z nadwagą było wiele prób zrzucenia balastu ale niestety nieudanych.Branie Slimunox potraktowałam jako ostatnia deskę ratunku.I było bardzo dobrze chudłam z tygodnia na tydzień.Od ponad półtora roku jestem z wyglądu zupełnie inną osoba.W końcu jestem szczupła i szczęśliwa.
zobacz odpowiedzi (1)
Arletta (Ocena: 5) 12.11.2017 17:02
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami jaki uzyskuje stosując Slimunox.Szczerze powiem że nie liczyłam na takie.Już schudłam 10 kg a jeszcze trochę czasu przede mną.Polecam bo na prawdę radzi sobie w problemach ciężkiej wagi.
odpowiedz
Agnieszka (Ocena: 5) 02.07.2017 18:26
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.
odpowiedz
Jako (Ocena: 5) 30.06.2017 18:15
Moim problemem były duze uda. Po namowie siostry zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy. Zdecydowałam się na Vici Clinic w Krakowie, gdzie bardzo profesjonalnie obsłużyła mnie Pani Kamila. Jestem już po pierwszym zabiegu i już widzę efekty - jeszcze nie chcę się mierzyć, ale wydają się smuklejsze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie