Nowy numer SHAPE już w sprzedaży (Z treningiem antycellulitowym na DVD!)

W magazynie kupon promocyjny - 50 zł rabatu na buty New Balance!
Nowy numer SHAPE już w sprzedaży (Z treningiem antycellulitowym na DVD!)
31.03.2016

Z kwietniowym numerem magazynu SHAPE poznacie najnowszy trening antycellulitowy, dowiecie się jak śmiechem zwalczyć kalorie i stres oraz jak osiągnąć idealną sylwetkę i zadbać o swoje zdrowie przy pomocy aplikacji. Poznacie kosmetyki, które idealnie sprawdzą się do porannego prysznica a także te, które najlepiej zadbają o skórę głowy.  Chcecie dowiedzieć się, jak stawiać sobie nowe cele i przekraczać granice? Przeczytajcie nasz wywiad z Kasią Wolską-motywacja gwarantowana. Ponadto, dzięki SHAPE zakochacie się w bieganiu, poznacie trening z taśmami TRX oraz przygotujecie zdrowe i smaczne dania z najnowszymi przepisami.

FITNESS

Trening antycellulitowy. Mocne i piękne!

Nasze ćwiczenia pomogą ci wyszczuplić uda, wymodelować nogi i ukształtować zgrabne pośladki. Będą też sprzymierzeńcem w walce z cellulitem.

• Trendy. Złap balans

Sztywna taśma na początek nisko zawieszona między drzewami. Zadanie jest pozornie proste –  przejście z jednego końca na drugi. W rzeczywistości okazuje się jednak niezłym wyzwaniem. Slackline, bo o nim mowa, staje się sportem coraz bardziej popularnym i uwaga – uzależnia.

• Kupon promocyjny! 50 zł rabatu na buty New Balance

•    DVD: Trening Kasi Dziurskiej Fit&Dance

KUCHNIA

• Dieta. Nie odmawiaj sobie!

Nowe podejście do diety to przeciwieństwo tradycyjnego reżimu liczenia kalorii i ciągłych ograniczeń. Poznaj strategię odchudzania, która gwarantuje przyjemność z jedzenia przy jednoczesnym spadku wagi.

• Przepisy. Lekkość, zieleń, wiosna!

Jak pogodzić pyszną domową kuchnię ze smukłą linią? Annie Starmach to się udało! W swojej ostatniej książce prezentuje nowe pomysły na smaczne i zdrowe dania, uzupełnione o łatwe i skuteczne treningi. Wybraliśmy z niej przepisy idealne na wiosnę, które również i tobie pomogą poczuć się lekko.

URODA

• Body show

Poznaj 10 sposobów na piękne ciało i zacznij sezon w superformie! Nie miałaś do tej pory czasu na systematyczną pielęgnację? Pora to zmienić.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo