8 piosenek, które pomogą Ci schudnąć!

Nie wierzysz? Spróbuj! Te utwory dodają energii i motywują do ćwiczeń.
8 piosenek, które pomogą Ci schudnąć!
06.11.2015

Miewasz takie momenty, kiedy nic ci się nie chce? Najchętniej leżałabyś wtedy pod kocem i wcinała ptasie mleczko. Niestety, jest to najprostsza droga do tego, by się zaniedbać. Zwłaszcza zimą, kiedy mamy obniżony nastrój i brakuje nam chęci do ćwiczeń.

W takich chwilach powinnaś słuchać energetycznej muzyki, która nie tylko pozytywnie cię nastroi, ale także zmotywuje do treningu. Podpowiadamy, które piosenki pomogą Ci schudnąć!

Walk the Moon, Shut up and dance

Britney Spears, Work Bi*ch

Katy Perry, Dark Horse

Survivor, Eye of the Tiger

Kanye West, Stronger

Madonna, Jump

Justin Timberlake, TKO

Christina Aguilera, Maroon 5, Moves Like Jagger

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2015 13:27
Na pewno fajnie się słucha tych utworów przy ćwiczeniach, może przez rytm piosenki nasz mózg jest stymulowany i przychodzi nam ochota na wysiłek, jednak co najważniejsze - dieta! I regularny trening. Przebiegnięcie się 200 m do autobusu raz na tydzień nie sprawi, że schudniemy. Ja swego czasu bardzo schudłam, ze względów chorobowych. Zrzuciłam 8 kg w miesiąc, ale to dlatego, że nie jadłam. Oczywiście jak wyzdrowiałam i zaczęłam normalnie jeść to przywaliło efekt jo - jo. Teraz staram się trzymać dietę (nie jest ona idealna, ale prawie nie jem słodyczy, odstawiłam chipsy i inne słone przekąski, staram się jeść często, ale mało) i ćwiczę. Sporo ćwiczę, prawie codziennie, godzinę, czasami dłużej. Jeszcze za mało czasu minęło, by efekt był mocno widoczny, ale ćwiczenia uzależniają, ogólnie czuję się lepiej i troszkę już zrzuciłam (nie ważę się, dlatego że oprócz ćwiczeń aerobowych, cardio, biegania ćwiczę też mięśnie i to może dokładać do masy ciała, ale jak spojrzę w lustro to po prostu widzę ;) )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 14:00
przesłuchałam - nie schudłam :(
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2015 15:31
Jsk będę chciała schudnąć przy muzyce ,to rownie dobrze można chodzic systematycznie na dyskotekę i będzie przyjemne z pożytecznym . A najlepiej się nie objadać jak prosie.
odpowiedz
askab (Ocena: 5) 06.11.2015 12:01
trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie