W ubraniu prezentuje się perfekcyjnie. Pod nim skrywa się coś strasznego!

21-letnia blogerka błaga o pieniądze na operację. Drastycznie schudła, ale nie wygląda idealnie...
W ubraniu prezentuje się perfekcyjnie. Pod nim skrywa się coś strasznego!
18.02.2015

Takich przemian widziałaś zapewne wiele. Wszystkie one udowadniają, że nigdy nie jest za późno na radykalną przemianę. Jeśli czujesz się źle we własnej skórze, jest Cię za dużo i masz motywację, by coś z tym zrobić – powinnaś działać. Spektakularne efekty są tego warte. Tym razem nie będzie jednak tak różowo, bo nasza dzisiejsza bohaterka przypomina o czymś, o czym rzadko się mówi. Nie wystarczy schudnąć.

Zbyt szybka utrata masy ciała może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, a także wizualnych. Czasami duży, ale w miarę zgrabny brzuch, przemienia się w bezkształtną masę, która rozlewa się aż do kolan. Wtedy pojawiają się wątpliwości, czy było warto. 21-letnia Elora Harre, blogerka z Nowej Zelandii, twierdzi, że tak. Ale szuka pomocy, by poczuć się naprawdę dobrze. Zbędne fałdy skóry, które pojawiły się po odchudzaniu, należy usunąć.

Dziewczyna w Internecie zbiera pieniądze na zabieg, który wstępnie zaplanowano na kwiecień tego roku. Koszt szacuje się na... kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oczekując na spełnienie tego marzenia, bez wahania pokazuje na Instagramie, jaka była kiedyś i jak fantastycznie (pomimo problemu z nadmiarem skóry) wygląda dzisiaj!

efekty odchudzania

Metamorfoza blogerki

efekty odchudzania

Metamorfoza blogerki

efekty odchudzania

Metamorfoza blogerki

efekty odchudzania

21-latka zbiera środki na usunięcie nadmiaru skóry

efekty odchudzania

Czy już dzisiaj może być z siebie zadowolona?

efekty odchudzania

Elora dzisiaj

efekty odchudzania

Ciało 21-latki zupełnie nie przypomina tego sprzed zaledwie kilkunastu miesięcy...

efekty odchudzania

Metamorfoza blogerki

efekty odchudzania

Metamorfoza blogerki

efekty odchudzania

Metamorfoza blogerki

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2015 17:09
Wiesz...nawet nie masz pojęcia jak ciężko jest takim osobom. Pewnie nigdy nie byłeś/byłaś gruby/a. Myślisz, że osoby grube nic z tym nie robią?? że tylko żrą chipsy i siedzą na fotelu...śmieszne. Otóż nie. Nie zwalaj każdej grubej osoby do jednego worka. Ja sama często cwiczę i jest ok. Nawet teraz mogę powiedziec że nienawidzę tego tłuszczu, który wszędzie zwisa i wygląda nieestetycznie ale większośc z ,,GRUBASÓW' coś z tym robi wiesz?! więc następnym razem zastanów się co napiszesz. Ps : Brawo dziewczyno ! =D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2015 08:22
o rany, dziewczyno! trzeba się odchudzać z głową! można schudnąć szybko i ŁADNIE, bez obwisłej skóry - ale trzeba wiedzieć jak. jak się ćwiczy i bierze acetomale (nie tylko wspomaga odchudzanie ale też UELASTYCZNIA skórę) to można zrzucić w 3 miesiące z 15 kg a w pół roku jeszcze więcej - nie mieć efektu jojo i nie mieć obwisłej skóry.
odpowiedz
chomik (Ocena: 5) 24.02.2015 10:35
Z miłą chęcią pogratuluje osobom które mają sportową sylwetkę osiągniętą ciężkimi ćwiczeniami, ale nie osobie która spasła się do takich rozmiarów i teraz wróciła do normalności. Fajnie że jej się udało, ale sama była sobie winna, że zamieniła siebie w kupę tłuszczu. "wow zajebiście że przestałaś żreć i w końcu zaczęłaś się ruszać, czyli robić to co każdy normalny człowiek" normalnie gratulacje...
odpowiedz
emka (Ocena: 5) 20.02.2015 09:14
Dziwie się, że dodajesz taki komentarz. Nie możesz po prostu pogratulować efektu, który osiągnęła ta dziewczyna przez ciężka pracę? Trochę empatii...
odpowiedz
dr medycyny (Ocena: 5) 19.02.2015 08:28
Gratuluję głupoty.. Przyjmując takie połączenie masz 40% szansy na poronienie i 60% szansy na urodzenie okaleczonego dziecka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo