REWOLUCJA w odchudzaniu: 42 Vital Niskokaloryczna dieta roślinna (Wypróbuj!)

42 Vital to kompleksowy produkt przygotowany z myślą o osobach chcących zmniejszyć swoją wagę.
REWOLUCJA w odchudzaniu: 42 Vital Niskokaloryczna dieta roślinna (Wypróbuj!)
24.01.2015

42 Vital to niskokaloryczna dieta roślinna w postaci proszku do rozprowadzenia,  adresowana do osób, chcących stracić na wadze. Zawiera 42 minerały, aminokwasy, mikroelementy. Produkt jest tak skomponowany, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników.

Jak stosować 42 Vital?

42 Vital może zastąpić całodzienną dietę w postaci 4-5 posiłków, można urozmaicić smak korzystając z naszych przepisów, lub niektóre posiłki np. kolację. Pozostałe produkty spożywcze powinny być elementem niskokalorycznej diety.

Dla kogo przeznaczony jest 42 Vital?

Produkt przeznaczony jest dla oób pragnących zmiejszyć wagę ciała. 42 Vital jest bezpieczny dla młodzieży, diabetyków i osób starszych.

Czy produkt jest bezpieczny?

Tak. Dieta jest tak skomponowana aby w czasie jej trwania dostarczyć wszystkie nizbędne składniki i w pełni odżywić organizm. Zawiera 42 aminokwast, minerały, mikroelementy. 42 Vital jest bezpieczny dla młodzieży, diabetyków i osób starszych. Diety nie można stosować dłużej niż trzy tygodnie bez konsultacji z lekarzem.

Jaki ma skład 42 Vital?

42 Vital zawiera 42 minerały, aminokwast, mikrelementy, wszystkie niezbędne składniki dla orgaznizmu.

Czy można stosować 42 Vital  z innymi środkami odchudzjącymi?

Dieta 42 Vital jest kompleksowo skomponowantm produktem, który dostarcza organizmowi potrzebnych mu składników. Stosowanie diety samodzielnie lub z innymi produktami spożywczymi, zgodnie z zasadami niskokalorycznej diety, jest w zupełności wystarczające i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków odchudzających. Jest to pełnowartościowa, niskokaloryczna dieta, bezpieczna dla organizmu.

Czy można jeść tylko 42 Vital?

Tak. 42 Vital może całkowicie zastąpić posiłki 4-5 dziennie. Można spożywać samodzielnie lub skorzystać z naszych przepisów. Nie należy jednak stosować diety dłużej niż trzy tygodnie bez porady lekarza.

42 Vital

Śniadaniowy drink

 Składniki:

•    250 ml soku z cząstkami owoców

•    50 g chudego jogurtu 1,5 %

•    50 ml wody

•    2 miarki 42 Vital

 Sok, jogurt i wodę wlać do szklanki, dodać 42 Vital i dokładnie wymieszać. Według uznania rozcieńczyć wodą.

Koktajl Wake Up

 Składniki:

•    350 ml napoju kawowego LatteMacchiatolight

•    2 miarki 42 Vital

 Napój kawowy wlać do wysokiego naczynia, dodać 42 Vital i dokładnie wymieszać. Gotowy napój można podgrzać w kuchence mikrofalowej (2 min. / 600 W).

Koktajl QuarkTropic

 Składniki:

•    125g chudego serka homogenizowanego

•    100 ml wody mineralnej

•    100g pokrojonych owoców (odsączonych)

•    2 miarki 42 Vital

42 Vital

Przykładowe przepisy:

Owocowa maślanka z musli

 Składniki:

•    200 ml maślanki owocowej

•    50 g musli owocowego

•    2 miarki 42 Vital

 Maślankę owocową wlać do wysokiego naczynia, dodać 42 Vital i dokładnie wymieszać. Gdy roztwór nabierze równej konstytencji dodać musli i wymieszać łyżką.

Koktajl Morning Star

 Składniki:

•    250 ml soku wielowitaminowego

•    50 g chudego jogurtu 1,5 %

•    50 ml wody

•    2 miarki 42 Vital

 Sok wlać do naczynia i zmieszać z jogurtem, dodać 42 Vital i dokładnie wymieszać. Według uznania dolać trochę wody.

Koktajl bananowy

 Składniki:

•    250ml chudego mleka 1,5 %

•    1 świeży banan

•    100 ml wody

•    2 miarki 42 Vital

 Banan zmiksować z wodą, dodać 42 Vital i dokładnie wymieszać. Doskonały początek dnia!

42 Vital

Zasady diety

42 Vital to kompleksowy produkt przygotowany z myślą o osobach chcących zmniejszyć swoją wagę.Produkt jet w formie proszku, który w odpowiedniej ilości należy rozprowadzić w płynie, może to być woda, sok, chude mleko. Należy przy tym pamiętać, ze w zależności od tego jakiego płynu użyjemy może zmienić się wartość kaloryczna posiłku. 42 Vital należy stosować razem z dietą niskokaloryczną. 42 Vital może zastąpić całodzienną dietę z inych produktów. Produkt został tak przygotowany, aby zapewnić pełnowartościowe odżywienie organizmu w czasie stosowania diety. Zawiera 42 minerały, mikroelementy, aminokwasy.

W niskokalorycznej diecie należy zmienić nawyki żywieniowe. Powinno sie przyjmować pięć  odpowiednio skomponowanych posiłków dziennie. 42 Vital może może zastąpić je całkowicie lub można go stosować zamiast niektórych z nich np. jako śniadanie, drugie śniadanie lub kolację. Produkt jest smaczny, w postaci koktajlu lub bardziej gęstego kremu.

Sposób przygotowania:

Do przygotowania posiłku 42 Vital należy rozpuścić 2 miarki, 3 miarki(w przypadku osób otyłych), 1 miarkę (przekąska) w 350 ml ciepłego płynu energicznie mieszając łyżką lub shakerem. Powstały kremowy napój można wypić od razu lub odczekać kilka minut aż zgęstnieje, tak aby można go zjeść łyżką jako stały posiłek.

Zwiększając lub zmniejszając ilość płynu można regulować gęstość posiłku.Należy przestrzegać zaleceń dotyczących sposobu przygotowania.

W celu urozmaicenia diety można przygotować posiłek z użyciem 42 Vital, stosując jeden z proponowanych przepisów- na słodko, słono lub ostro- zgodnie z upodobaniami.

1 miarka – 23 g, 2 miarki – 46g , 3 miarki- 69 g

Zalecamy jeść 42 Vital jak już zgęstnieje i na ciepło!!!

W czasie stosowania diety należy przyjmować odpowiednią ilośc płynów co najmniej 2-3 l dziennie. Diety nie należy stosować dłużej niż trzy tygodnie bez konsultacji z lekarzem. Ważne jest aby rozprowadzać produkt z zgodnie z zaleceniem.

W trakcie diety warto wprowadzić różnego rodzaju ruch, mogą to być ćwiczenia, bardziej intensywne i spalające tkankę tłuszczową np. bieganie, jazda na rowerze, rolki. Odpowiednią formę ruchu należy skonsultować z lekarzem, trenerem.

10 ZASAD ODCHUDZANIA

 Aby proces odchudzania był skuteczny i trwały trzeba przestrzegać zasad:

1.    Jedz 5 posiłków dziennie (Śniadanie, Drugie Śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja), co około 3 godziny. Najważniejsze jest śniadanie!!! Nie dopuszczaj do uczucia głodu!

2.    Ogranicz do minimum słodycze i cukier. Owoce i warzywa też są słodkie, a można je jeść!

3.    Ogranicz tłuszcze (do smażenia używaj oliwy z oliwek, jedz więcej ryb i drobiu).

4.    Jedz dużo warzyw i owoców.

5.    Gotuj na parze, duś, piecz zamiast smażyć, a jeśli już, to na oliwie z oliwek i krótko.

6.    Pij dużo wody, 2-3 litry dziennie. Jeśli pijesz soki, to pamiętaj, że soki mają stosunkowo dużo kalorii!

7.    Staraj się jeść produkty o niskim indeksie glikemicznym. Chleb z białej mąki zastąp np. pumperniklem czy chlebem z mąki pełnoziarnistej. Generalnie wybieraj produkty jak najmniej przetworzone!

8.    Jeśli musisz coś zjeść, bo odczuwasz głód, to najpierw wypij szklankę wody. Jeśli nadal trudno ci dotrwać do posiłku, to zjedz warzywa. Polecamy pomidory, cukinie czy brokuły bez ograniczeń, mają niski indeks glikemiczny i mało kalorii.

9.    Ruszaj się – gimnastyka, bieganie, marsz, jazda na rowerze czy rowerku stacjonarnym, ale także codzienna aktywność np. zakupy bez samochodu itp. Po prostu trzeba się więcej ruszać.

10.    Oblicz dokładnie dzienne zapotrzebowanie organizmu na kalorie i staraj się utrzymać deficyt kalorii.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
natalia8 (Ocena: 5) 01.10.2015 22:14
Idealne rozwiazanie jesli chcemy schudnąc. Na pewno nam pomoze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2015 21:41
Bzdura
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo