6 trików, które pomogą Ci SZYBKO schudnąć (Możesz mieć figurę boskiej Anji Rubik!)

Nie uwierzysz, ale te sposoby naprawdę wspomagają odchudzanie.
6 trików, które pomogą Ci SZYBKO schudnąć (Możesz mieć figurę boskiej Anji Rubik!)
25.10.2014

Odchudzanie to przeważnie prawdziwa męka. Nikt bowiem nie lubi rezygnować ze swoich ulubionych przysmaków, co jest konieczne do zrzucenia zbędnych kilogramów. Wylewanie siódmych potów na siłowni też ma w sobie wiele negatywnych aspektów - w tym ten jeden poważny, że jest bardzo męczące. Dlatego od lat ludzie szukają skutecznego sposobu na zgubienie nadwagi przy jak najmniejszym nakładzie pracy i najlepiej bez żadnych wyrzeczeń. Jeśli i ty nie możesz zmusić się do odchudzania, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – istnieją pewne triki, które przyspieszają chudnięcie. 

Oto lista 6 sposobów, które – choć mogą ci się wydać dziwne – wspomagają proces odchudzania. 

Anja Rubik

JEDZ PIKANTNIE

Okazuje się, że pół łyżeczki pieprzu caynne w garnku zupy przyspiesza spalanie kalorii. Warto więc pikantnie doprawiać wszystkie posiłki. Ostry smak nie tylko poprawi jakość potraw, ale korzystnie wpłynie na twoją przemianę materii.

Anja Rubik

ZAPOMNIJ O POCZUCIU WINY

Po zjedzeniu niezdrowego posiłku nie bądź na siebie zła i nie stresuj się tym, że od tego hamburgera na pewno przytyjesz. Stres jest bowiem jedną z przyczyn otyłości. Także ten obejmujący nasze żywieniowe nawyki. 

Anja Rubik

OGLĄDAJ MNIEJ TELEWIZJI

Przeciętny dorosły człowiek spędza przed telewizorem 5 godzin w ciągu dnia. Jak wykazały przeprowadzone niedawno badania, ludzie, którzy poświęcali na tę rozrywkę o połowę mniej czasu, spalali o blisko 120 kcal dziennie więcej niż zatwardziali telemaniacy.

Anja Rubik

ŚPIJ W ZIMNYM POMIESZCZENIU

Chłodne powietrze w sypialni nie tylko sprzyja jakości twojego snu, ale też poprawia twój metabolizm. Artykuł w magazynie `Obesity Reviews` podaje, że średnia temperatura w naszych sypialniach znacznie wzrosła na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. To niedobrze, gdyż spanie w zimnym pomieszczeniu zmusza nasze ciało do ogrzewania się, a co się z tym wiąże - do spalania kalorii. Warto więc przed pójściem spać przewietrzyć sypialnię, bo to przyniesie ci wiele korzyści.

Choć triki te mogą wydawać się dziwne, naprawdę działają. Oczywiście, nie schudniesz jedynie się do nich stosując, to byłoby zbyt piękne. Nie da się jednak ukryć, że dzięki nim twoje wysiłki mogą być bardziej efektywne. Zresztą, nie zaszkodzi spróbować, prawda?

 

anja rubik

SIEDŹ NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU

Gdy jemy na mieście, bardzo często mamy tendencję do przejadania się. Aby tego uniknąć, wybierz strategiczne miejsce przy restauracyjnym stoliku. Najlepiej usiąść przy samym końcu stołu i zostawić komuś innemu krzesło w samym jego centrum – blisko przekąsek i słodkich napoi. Im dalej od nich siedzisz, tym mniejsze szanse, że po nie sięgniesz. Proste? A jakie skuteczne!

anja rubik

POGRĄŻ SIĘ W CAŁKOWITEJ CIEMNOŚCI

Kładąc się spać zadbaj o to, by nie docierało do ciebie żadne światło – zasłoń rolety, żaluzje lub zasłony, a na oczy załóż specjalną materiałową opaskę do spania. Jak wykazały badania ekspertów z Ohio State University (USA), ludzie śpiący w całkowitej ciemności mają mniejsze tendencje do tycia niż ci, którzy pozwalają, by docierały do nich różnego rodzaju światła (np. to z telewizora). 

Polecane wideo

Komentarze (33)
Ocena: 4.27 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2018 15:46
Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
E (Ocena: 5) 26.12.2017 23:18
Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.01.2017 18:18
czytając ten artykuł ręce mi opadły ... nie dość że promuje anoreksję to jeszcze twierdzi że figura jaką ma Ania Rubik jest boska .. kości i skóra nie zbyt ładnie wyglądają a tylko odstraszają facetów ! kobieta musi mieć kształty a nie być płaska jak deska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2015 15:08
Figura Rubik wzbudza kontrowersje, nie wiem czy chciałabym tak wyglądać - pewnie mogłabym, gdybym dłużej stosowała acetomale, ale schudłam tyle ile chciałam (55 kg przy 170) i jest idealnie. Chudsza juz nei chce byc.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2014 09:25
Anja rubik to żaden ideał piękna same kosci brak kobiecych kształtów uroda konia aż nie fajnie na nią patrzeć.młode dziewczyny niech lepiej nie biorą z niej przykładu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie