Od pulchnej i zakompleksionej dziewczyny do MISS! Nastolatka schudła aż...

Kiedy miała 15 lat, zaczęła ćwiczyć w domu. Oto efekty!
Od pulchnej i zakompleksionej dziewczyny do MISS! Nastolatka schudła aż...
05.09.2014

Każdy moment na zrzucenie nadprogramowych kilogramów jest dobry. Nawet jeśli masz zaledwie kilkanaście lat. Najważniejsze jest to, by odchudzać się racjonalnie i zdrowo. Niestety, większość podobnych historii kończy się tym, że młode dziewczyny wybierają głodówkę, zamiast zbilansowanej diety i wysiłku fizycznego. To jednak nie sprawdza się na dłuższą metę, a sukces osiągają tylko nieliczne. Emma Day w zaledwie 4 lata przeszła przemianę, która nie mieści się w głowie. Od klasowego pośmiewiska do miss piękności.

Dziewczyna od najmłodszych lat miała problemy z nadwagą. Nie wynikało to wyłącznie ze zmian hormonalnych, jak często próbujemy się usprawiedliwiać. Szczerze wyznaje, że jadła zbyt dużo, bo tylko wtedy czuła się szczęśliwa. Niemal zawsze miała przy sobie słodycze, które pochłaniała w ogromnych ilościach. Po wyjściu ze szkoły kierowała się do dziadków, gdzie serwowano jej obiad. Kiedy wracała do domu, nieświadomi niczego rodzice podawali jej kolejny posiłek. W najgorszym momencie ważyła niemal 100 kilogramów, co rówieśnicy chętnie jej wypominali. Miała zaledwie 15 lat...

Wtedy uznała, że miarka się przebrała. Albo coś ze sobą zrobi, albo w wieku kilkunastu lat stanie się kaleką. Proces przemiany rozpoczęła od ćwiczeń we własnej sypialni. Kupiła plan treningowy na DVD i ćwiczyła z trenerem z telewizyjnego ekranu. Po kilku miesiącach dotarły do niej pierwsze komplementy, bo rodzina i znajomi zauważyli efekty. Wysiłek fizyczny towarzyszył jej niemal każdego dnia.

odchudzanie

Drastyczna przemiana nastolatki

odchudzanie

Drastyczna przemiana nastolatki

odchudzanie

Emma w wieku 15 lat i 4 lata później.

odchudzanie

Drastyczna przemiana nastolatki

odchudzanie

Drastyczna przemiana nastolatki

odchudzanie

Drastyczna przemiana nastolatki

odchudzanie

Drastyczna przemiana nastolatki

odchudzanie

Nastolatka zrezygnowała również ze śmieciowego jedzenia, które do tej pory dominowało w jej diecie. Waga zaczęła spadać, a odbicie w lustrze przestało ją już przerażać. Nabrała pewności siebie, która zmobilizowała ją do dalszego działania. Do końca liceum było jej mniej niemal o połowę. Zeszła z prawie 100 do 55 kilogramów. Od dłuższego czasu utrzymuje wagę i wyraźnie to po niej widać.

Po zakompleksionej i wycofanej dziewczynie nie ma już ani śladu. Emma dla zabawy zgłosiła się do konkursu piękności, gdzie została wyróżniona. Później przyszła pora na kolejne imprezy tego typu. Została Miss Nastolatek swojego miasta i wzięła udział w plebiscycie ogólnokrajowym.

Do swojej przemiany podeszła bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Zrzucanie kilogramów nie polegało na głodówce, ale ćwiczeniach i zdrowej diecie. Zobaczcie efekty, bo naprawdę jest co podziwiać!

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.77 / 5
asia (Ocena: 5) 12.09.2014 22:20
Super przemiana, podziwiam za samozaparcie, u mnie zwykle staje na odchudzaniu "od jutra", aczkolwiek nie mamnadwagi, aczkolwiek jakby tak ze 3- 4 kg spadło to bybyłoby super, dlatego w końcu zapisałam się na siłownię i przyjmuję suplement diety z zieloną kawã Be slim zielona kawa.
odpowiedz
wenka (Ocena: 5) 12.09.2014 20:22
ja schudłam przyjmując naturalny suplement 2be slim który zawiera wyciąg z morszczynu, zielonej herbaty i opuncji kwiatowej :)
odpowiedz
grrrr... (Ocena: 3) 06.09.2014 14:57
Zróbcie coś z tymi reklamami bo szału idzie dostać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już przypomniałam sobie dlaczego przestałam tu wchodzić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 05.09.2014 16:01
nie rozumiem , przecież nie jest to jakoś bardzo wyjątkowa przemiana , nadal wygląda średnio , chociaż przyznam ostro wzięła się za siebie :-) co nie zmienia faktu że jest 1000 innych przemian które mogłyby zostać tutaj opisane na miejscu tego artykułu , chodzi mi o bardziej odmienione dziewczyny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2014 13:59
Kocham wasze nagłówki- "od pulchnej dziewczyny" tylko że ona nie była pulchna, tylko ohydnie gruba. Pulchna to jestem ja, gdzie nie mam nadwagi a mieszczę się w granicach normy wagowej BMI. Rozmiar odzieży L.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie