Chciała pokazać swoje odchudzone ciało. Magazyn uznał, że jest... zbyt brzydkie!

Obwisła skóra po zrzuceniu 80 kg okazała się nieestetyczna.
Chciała pokazać swoje odchudzone ciało. Magazyn uznał, że jest... zbyt brzydkie!
12.05.2014

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że nie ma na świecie kobiety, która przynajmniej raz nie próbowała się odchudzać. Współczesny ideał piękna wymaga wielu poświęceń, więc nic dziwnego, że oszalałyśmy na punkcie diet, ćwiczeń i suplementów. Czym innym jest jednak zrzucenie kilku kilogramów, a czym innym – połowy masy ciała. To już nie chwilowa zachcianka, którą można zrealizować w dwa miesiące, ale potężne wyzwanie. Powinniśmy szanować wszystkim, którym wystarczyło siły i determinacji, by zmienić swoje życie na lepsze.

Niestety, nie wszyscy zostają docenieni. 28-letnia Amerykanka dokonała czegoś naprawdę niezwykłego – przez 4 lata zupełnie zmieniła swoje nawyki żywieniowe, zaczęła ćwiczyć i z miesiąca na miesiąc obserwowała spadek wagi. W ten sposób schudła niemal 80 kilogramów! Niedawno uznała, że jej historia może być na tyle inspirująca, by napisał o niej specjalistyczny magazyn. Opisała swoją drogę do sukcesu i załączyła zdjęcia.

Wkrótce okazało się, że być może warto byłoby ją pokazać światu, ale amerykańska edycja magazynu „Shape” odmówiła publikacji jej zdjęcia w bikini. Dlaczego? Bo było zbyt brzydkie!

metamorfoza waga

Nikt oficjalnie tego nie potwierdził, ale 28-letnia Brooke Birmingham dobrze wie, w czym tkwi problem. Na łamach magazynu „Shape” systematycznie pojawiają się zdjęcia metamorfoz czytelników. Kobiety pokazują swoje nowe płaskie brzuchy, a panowie imponujące mięśnie. Rzeczywistość często wygląda nieco inaczej – odchudzanie tak bardzo otyłej osoby może wiązać się z powstaniem mało estetycznych fałdów skóry, które można usunąć wyłącznie chirurgicznie. Tak właśnie jest w przypadku Brooke. Bardzo schudła, ale skóra pozostała na brzuchu nie wygląda zbyt dobrze.

Tymczasem, na łamach kolorowych magazynów takich zdjęć się nie publikuje. W ten sposób powstaje mylne wrażenie, że każda utrata wagi zawsze prowadzi do spektakularnych efektów. Tłuszcz znika, a tkanka skórna szybko dopasowuje się do nowych kształtów. Udowadniają to fotografie dostępne na stronie amerykańskiego wydania „Shape”. Wszystkie transformacje wyglądają niemal identycznie. Pomimo utraty nawet kilkudziesięciu kilogramów, bohaterowie zawsze cieszą się piękną sylwetką.

Zawiedziona kobieta zdecydowała się wycofać z pomysłu publikacji, skoro niemożliwe jest pokazanie całej prawdy. Zobaczcie zdjęcie, które okazało się zbyt brzydkie, by pojawić się w piśmie...

metamorfoza waga

Transformacja Brooke Birmingham - przez 4 lata schudła niemal 80 kg!

metamorfoza waga

Tak zazwyczaj ilustrowane są metamorfozy ludzi, którym udało się schudnąć. A takie zdjęcie chciała pokazać 28-latka...

metamorfoza waga

Ta fotografia okazała się zbyt prawdziwa. Dziwicie się, że czuje się zawiedziona?

Komentarze (42)

Ocena: 4.48 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2015 15:27
Gdyby brała acetomale to by nie miała takiego problemu - schudła by trochę wolniej, ale przy tym ujędrniłaby swoje ciało - ludzie chcą wszystko natychmiast, a wystarczy troche poczekać i stopniowo zrzucać 5 kg na meisiąc ćwicząc przy tym i mają piękną figurę.
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 26.05.2014 16:02
przypomina mi to spoty anty-narkotykowe z USA w których ćpuny mają cerę bez skazy, kompletne uzębienie itd. niestety rzeczywistość jest trochę inna. a pismaki nie lubią tego pokazywać
odpowiedz
vfs (Ocena: 5) 12.05.2014 21:40
Odchudzanie bez ćwiczeń, tak wygląda. Wiem,że to aż 80 kilo, ale mimo wszystko w przeciągu 4 lat więc ta skóra mogła lepiej wyglądać
zobacz odpowiedzi (2)
Klaudia (Ocena: 5) 12.05.2014 17:05
jest bardzo ładną kobietą wygląda pięknie , podziwiam i gratuluję ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2014 11:40
Podobno operacje usunięci nadmiaru skóry po odchudzaniu są refundowane.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo