Chcesz schudnąć? Cudowna łata na języku czyni cuda! (Okropne, choć podobno skuteczne...)

Co ma język do odchudzania? Wynalazca ma swoją teorię...
Chcesz schudnąć? Cudowna łata na języku czyni cuda! (Okropne, choć podobno skuteczne...)
04.10.2013

Jak skutecznie schudnąć? Wciąż słyszymy o niezwykle skutecznych dietach i planach treningowych, które być może z czasem przyniosą oczekiwany skutek, ale wymagają ogromnego samozaparcia. Bardziej ekstremalnymi formami pozbycia się zbędnych kilogramów, są zabiegi operacyjne. Współcześnie można zmniejszyć swój żołądek lub odessać tłuszcz z newralgicznych partii ciała. Można także zoperować swój... język.

Na taki właśnie pomysł wpadł pewien amerykański lekarz. Doktor Chugay twierdzi, że odkrył najskuteczniejszą metodę odchudzania. Nie musisz wylewać potu na siłowni, liczyć kalorii i faszerować się wyłącznie zieleniną. Wystarczy drobny zabieg, dzięki któremu schudniesz nawet 15 kilogramów. W jeden miesiąc! Wszystko dzięki niepozornej łatce na języku. Jak to działa?

miracle path

Produkt promowany przez tego specjalistę nazywany jest Cudowną Łatką. Trudno powiedzieć, czy rzeczywiście jest tak cudowny, bo mamy co do tego spore wątpliwości... Operacja polega na umieszczeniu „łaty” na przedniej części języka. Całość wykonana jest z szorstkiego i twardego materiału, którego nazwa handlowa to marlex. Utrzymuje się ja języku dzięki kilku szwom.

Zabieg trwa około 10 minut, ale nie należy do najtańszych. Koszt to około 2 tysięcy dolarów, czyli ponad 6 tysięcy złotych. Jednak zdesperowani pacjenci zrobią wszystko, by schudnąć. Jak działa Cudowna Łatka? Zmniejsza nasz apetyt. Nie wpływa jednak na nasze odczuwanie głodu. Jej rola ogranicza się do tego, że utrudnia przyjmowanie stałych pokarmów. Dziwne? To właśnie tajemnica skuteczności tego wynalazku.

miracle path

Język opatrzony taką łatą nie działa normalnie. Po zabiegu pacjent nie ma wyjścia i musi się ograniczać do pokarmów w formie płynnej. Wszystko inne sprawia mu ogromny ból. Brzmi wyjątkowo absurdalnie i trudno uznać to za bezpieczną metodę, ale chętnych nie brakuje. Cudowna Łatka umieszczana jest na języku zazwyczaj tylko na miesiąc. Ale to wystarczy, by zrzucić przynajmniej 15 kilogramów.

Metoda ta jest nie tylko głupia w swoim założeniu, ale także niebezpieczna. Istnieje ryzyko infekcji, pojawiają się problemy z mówieniem, ślinotokiem, snem. Nie mówiąc już o tym, że wyłącznie płynna dieta nie jest dobra dla naszego zdrowia. Szybkie chudnięcie także.

miracle path

Tak wygląda zabieg.

miracle path

A tak pomysłodawca - doktor Chugay.

miracle path

To porównanie ma nas przekonać do jego wynalazku, ale po poznaniu szczegółów, chyba nie macie wątpliwości, że to czysta głupota?

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
palmera (Ocena: 5) 07.10.2013 11:48
Jasne, nie wiem, jak można sobie coś takiego zrobić. Co to daje? Owszem, schudłam skutecznie, ale dopiero na tabletkach. Wspomagacz foreverslim dawał mi 1-2 kg tygodniowo mniej i 14 kg straty przez 3 miesiące kuracji. Prawda jest taka, że bez wspomagaczy nie da się trwale schudnąć! Przynajmniej w moim przypadku nie jest to możliwe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2013 00:01
Ciekawe jak z taka latka by robila loda chlopakowi, bol gwarantowany :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2013 22:25
troche silnej woli :) i wystarczy patrzcie panny takie rzeczy sobie robia a w tylek to nie chca ;)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2013 17:19
a nie taniej poprosić kogoś, by je bił w głowę młotkiem, gdy sięgają po coś do jedzenia? też boli i też zniechęca ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2013 12:53
a jak ściągną tą łatkę to efekt jojo murowany , jednak najlepsze są tradycyjne rzeczy, ograniczenie jedzenia i ćwiczenia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie